MMA PLNajnowszeKSWKSW 72: Dawid Śmiełowski ustrzelił Patryka Kaczmarczyka! Bolesne kopnięcie na tułów! [WIDEO]

Dawid Śmiełowski (10-0) pokonał Patryka Kaczmarczyka (8-2) w drugiej rundzie w co-main evencie gali KSW 72.

KSW 72 Dawid Śmiełowski

Kaczmarczyk dobrze zaczął pojedynek od kolejnych kopnięć. Po nieco ponad minucie udało mu się też posadzić rywala. Śmiełowski szybko się podniósł, ale wciąż był trzymany przez zawodnika z Radomia. Kaczmarczyk pracował kolanami na udo oponenta. Bardzo długo kontrolował w ten sposób rywala. Sędzia co prawda nakazał powrót do stójki w końcówce rundy, ale Kaczmarczyk ładnie zaakcentował ostatnie sekundy efektownym obaleniem.

W drugiej rundzie Kaczmarczyk dość szybko sprowadził walkę do parteru. Zawodnik RKT Radom co prawda dał rywalowi wstać po kilkudziesięciu sekundach ale wkrótce potem ponowił akcję. Były mistrz Armia Fight Night docisnął rywala do siatki. Śmiełowski dobrze zaatakował jednak kolanem a potem zawodnicy wrócili na środek klatki. Korzystając ze swojego świetnego zasięgu “Królik” punktował ciosami prostymi. Potem Śmiełowski trafił idealnie kopnięciem na tułów. Kaczmarczyk wijąc się z bólu padł na matę a sędzia przerwał pojedynek.

Śmiełowski with a vicious KO 🔥 | KSW 72

Co za KO w wykonaniu Dawida Śmiełowskiego 🔥🔥🔥Oglądaj gale KSW na ▶️ Viaplay i KSWTV.

Posted by KSW on Saturday, July 23, 2022

Michał Figlak (8-0) pokonał Agy’ego Sardariego (15-4) w pojedynku na gali Cage Warriors 141 w Londynie. Polak wygrał zdecydowanie na pełnym dystansie w starciu z byłym mistrzem.