MMA PLKSWKSW 62 w lipcu! Znamy szczegóły kolejnej gali polskiego giganta

KSW 62 w lipcu! Znamy szczegóły kolejnej gali polskiego giganta

Znamy pierwsze szczegóły gali KSW 62! Kolejna impreza polskiego giganta w świecie MMA odbędzie się już w lipcu! Podczas trwającej gali KSW 61 poznaliśmy pierwsze informacje na jej temat.

Gala KSW 62 odbędzie się już 17 lipca. W rozpisce wydarzenia jest już trzech zawodników – Szymon Kołecki, Andrzej Grzebyk i Michał Michalski.

KSW 62 w lipcu! Znamy szczegóły kolejnej gali polskiego giganta

Szymon Kołecki ostatnią walkę stoczył w styczniu tego roku, kiedy to na gali KSW 58 pokonał decyzją sędziów Martina Zawadę. Złoty medalista olimpijski jest rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu.

Andrzej Grzebyk z kolei powróci do klatki KSW po porażce, jaką w niecodziennych okolicznościach doznał na gali KSW 56. Tam musiał uznać wyższość Mariusa Zaromskisa, poprzez niewyjście do drugiej rundy, ale trzeba przyznać, że całą pierwszą odsłonę przewalczył ze złamaną nogą.

Michał Michalski natomiast jest aktualnie rozpędzony serią trzech wygranych z rzędu. Do tej pory pokonywał Savo Lazicia, Alberta Odzimkowskiego i Aleksandara Rakasa.

Zobacz także:

KSW 61: Niecodzienna sytuacja na ważeniu przed galą. Show Jurasa i Pudziana [WIDEO] Widzieliście?

To była niecodzienna sytuacja na ważeniu przed jutrzejszą galą KSW 61! Bohaterowie walki wieczoru jutrzejszej gali dali kibicom show już dzisiaj!

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.