MMA PLKSWKSW 61: Pudzian skończył przed czasem wyczerpanego Jurasa! [WIDEO]

KSW 61: Pudzian skończył przed czasem wyczerpanego Jurasa! [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Mariusz Pudzianowski (15-7, 1 N/C) pokonał Łukasza Jurkowskiego (17-12) przez TKO w trzeciej rundzie w walce wieczoru gali KSW 61 w Ergo Arenie.

Jurkowski zaczął od pracy lewym prostym. Było też obrotowe kopnięcie. Pudzianowski szedł do przodu. W kontrze na jego kopnięci przeciwnik odpowiedział ciosem. “Juras” dobrze trafił i Pudzianowski się zachwiał. Potem były wielokrotny mistrz świata Strongman próbował przyprzeć rywala do siatki. Pojedynek wrócił na środek klatki. Jurkowski bił proste. Próbował też kopnięć, nawet efektownej obrotówki, która tylko smagnęła po nosie przeciwnika. Jedno z nich przechwycił Pudzianowski i obalił autora najszybszego nokautu w historii KSW. “Pudzian” obijał rywala ciosami na tułów, spuszczał też łokcie na głowę.

“Juras” zaczął rundę od dobrych prostych, ale tym razem dość szybko został przewrócony. Pudzianowski ponownie miał pozycję z góry. Były ciosy młotkowe, były też łokcie. Konsekwentna praca “Pudziana” sprawiała, że zwycięzca pierwszego turnieju KSW miał spore problemy. Raz po raz podnosił nieco pozycję i zadawał mocne ciosy. Pudzianowski wzmocnił tempo. Potem przeszedł do pozycji bocznej, ale “Juras” skręcił się. Pudzianowski nadal go jednak kontrolował i obijał z boku.

Wykończony Jurkowski klęczał w okolicach swojego narożnika. W końcu wstał i zaskoczył nawet Pudzianowskiego na początku rundy trafiając obrotówką na wątrobę. To zachwiało byłym strongmanem! Później jednak “Pudzian” ponownie obalił Jurkowskiego. Dalej bił z góry, tym razem wykluczając też rękę rywala.. W końcu sędzia postanowił przerwać walkę.

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.