MMA PLDon KasjoPrzyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy!

Przyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy!

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Kasjusz Życiński postanowił zareagować! Patryk Sadowski pojawił się na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 i postanowił tym razem zaczepić Piotra ”Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kaluskiego.

Kasjo

Patryk Sadowski wystąpił w turnieju na gali Pawła ”Trybsona” Trybały – Fist Universe. ”Sadek” w ćwierćfinale szybko, bo w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość ”Śwista”. Cały turniej wygrał ”Sargsyan”, który pokazał się z naprawdę dobrej strony.

Najbliższa gala PRIME SHOW MMA odbędzie się już w sobotę w Gdyni. W walce wieczoru doświadczony Norman ”Stormin” Parke zmierzy się z powracającym Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim.

Don Kasjo zareagował!

Najpierw Adam Soroko, a zaraz Kasjusz Życiński postanowił zareagować. ”Don Kasjo” nie spodobało się zachowanie ”Sadka”. Co ciekawe wcześniej Sadowski dzwonił do programu ”zadyma” zaczepiając zawodnika PRIME SHOW MMA. Dziś zaś pojawił się na ostatniej części konferencji.

Kasjusz Życiński wyprosił ”Sadka” i zapewnił, że nie potrzebują na konferencji atencjuszy.

Dobra Sadek bo.. nie wk**wiaj mi Soroko! No, nie wiem Sadek k*rwa kojarzę Cię. Odejdź, bo k*rwa nie chcemy tu kolejnych atencjuszy. To wyjdź stąd, bo inaczej ochrona Cię wyp**doli, a chcę być miły. Dobra to się dowiesz po. Powiem Ci szczerze, ch*j nas obchodzi ludzi twoja osoba.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Murański pokazał trening ojca: Wraca do sprawności niezniszczalnego gościa sprzed 10-15 lat! Jacek Murański zaskoczy?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Jacka oraz Mateusza Murańskiego. Drugi wspomniany postanowił w mediach społecznościowych udostępnić fragment z treningu ojca. ”Muran” zapewnia, że jego ojciec powoli wraca do sprawności niezniszczalnego człowieka sprzed 10-15 lat.

Israel Adesanya o gwizdach kibiców na jego walce na UFC 276: Oni wszyscy byli pijani, nie wiedzą co to walka! Co wy na to?

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya wypowiedział się o gwizdach kibiców, którzy w dosadny sposób zareagowali na jego walkę na minionej gali UFC 276 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis