MMA PLCiekawostkiKrzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA

Stanowski w stolicy Wielkopolski przebywa od niedzieli. Dzisiaj bowiem odbyła się rozprawa sądowa, w której udział wziął on oraz organizacja FAME MMA. Poszło o nazwanie walk w klatce FAME MMA “patologią” i o zmianę werdyktu w walce Polaka z Don Kasjo.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Stanowski wyjaśnił, że chodzi o nazwanie “patologią” wydarzeń z gali FAME MMA 3. To tam doszło do walki Adriana Polaka z Don Kasjo, która najpierw zakończyła się decyzją sędziów na korzyść tego pierwszego, a później decyzja ta została oficjalnie zmieniona i zwycięstwo przyznano Don Kasjo.

To właśnie ta sytuacja w dużej mierze sprowokowała niepochlebne opinie Stanowskiego na temat FAME MMA. Oto, co dziennikarz sportowy i współwłaściciel Kanału Sportowego napisał o rozprawie sądowej z FAME MMA:

“Dzisiaj w Poznaniu próbowaliśmy rozstrzygnąć, czy galę FameMMA 3 można nazywać patologiczną i jak to było z walką Polak – Don Kasjo. Wyrok 19 lipca.”

“Dzisiaj bardzo interesująca rozprawa w sądzie w Poznaniu. Wyszedłem w dobrym humorze. Sąd musi rozstrzygnąć, czy o FameMMA (o gali numer 3) można pisać jako o patologii i jak to było z walką Polaka z Don Kasjo, gdzie werdykt zmienił się dzień po.”

Zobacz także:

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

KSW 62: Słoweńsko-czeskie starcie dodane do karty walk

W jednej z otwierających galę KSW 62 walk dojdzie do starcia młodości z doświadczeniem. 17 lipca naprzeciw siebie staną Lemmy Krušič (20-7, 5 KO, 7 Sub) oraz David Martinik (4-2, 1 KO, 2 Sub). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii koguciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis