MMA PLNajnowszeIzu UgonohIzu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

Izu

34-latek swoją drugą walkę w mieszanych sztukach walki stoczył dwudziestego czwartego kwietnia na KSW 60. Początek był świetny i wydawało się, że Izu zaraz będzie cieszył się z następnego efektownego zwycięstwa.

Marek Samociuk pokazał wielki charakter i wytrwał ciężkie momenty. Izu do drugiej rundy wyszedł dosłownie wykończony. Młody prospekt bez problemów zastopował oponenta.

Izu Ugonoh: Tylko to się liczy!

Izu Ugonoh (1-1) pojawił się w audycji ”Let’s be clear”, gdzie skomentował ostatnią przegraną w KSW.

Stoczyłem w MMA dwie walki. Jedną walkę wygrałem, a drugą walkę wygrywałem i przegrałem. To była bardzo bolesna przegrana dla mnie. Tam wyszło kilka różnych rzeczy, natomiast główną i najważniejszą rzeczą jest to, co ja dalej z tym zrobię. Tylko to się liczy. Miałem chwilę przerwy. Cieszę się, że wróciłem do treningu i ostatecznie najważniejsze jest to, co ja dalej z tym zrobię i jakie wnioski wyciągnąłem z tej przegranej. Lepiej się wraca do treningu po wygranej, gorzej po przegranej, ale suma summarum, jeśli to jest to, co ty chcesz robić, to i tak tam wrócisz i będziesz to robił. Do tego to się sprowadza. Najważniejsza jest droga.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka chce rewanżu z Różańskim! ”Nie jest to takie proste na tą chwilę”! Chcecie to zobaczyć?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) chciałby, aby w przyszłości doszło do jego rewanżowego starcia z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia, że nie będzie to proste, ponieważ walka była zbyt krótka.

Don Vasyl wystąpi na MMA VIP 3! Jest też przesłanie do Jacka Murańskiego! [WIDEO] Jak to będzie wyglądać?

To jest dopiero niespodzianka… ”Don Vasyl” wystąpi na trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się już w październiku. Kazimierz Doliński to romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis