MMA PLFAME MMAKrycha UFC szybko wraca do klatki! Na FAME MMA 12 jest do wyjaśnienia następny konflikt!

Krycha UFC szybko wraca do klatki! Na FAME MMA 12 jest do wyjaśnienia następny konflikt!

Krystian Wilczak ma mocne tempo! ”Krycha UFC” dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w tym roku. 28-latek ma do wyjaśnienia następny duży konflikt. Krystian podczas FAME MMA 12 zmierzy się z Maciejem ”Szewcem” Szewczykiem.

W walce wieczoru Kasjusz Życiński podejmie kolejnego byłego mistrza KSW. ”Don Kasjo” na zasadach boksu skrzyżuje rękawice Marcinem Wrzoskiem. Tym razem będzie to sześć rund po trzy minuty oraz profesjonalni bokserscy sędziowie.

Krycha UFC i mamy dymy!

Krystian Wilczak ma do wyjaśnienia następny duży konflikt! Mowa o starciu z Maciejem ”Szewcem” Szewczykiem. Pomiędzy nimi było gorąco w mediach społecznościowych już jakiś czas temu… Teraz wszystko wyjaśnią sobie w klatce.

”Krycha” ma jeden z najlepszych bilansów w organizacji FAME MMA. Wilczak podkręca tempo, bo przecież wystąpił na ostatniej gali, gdy niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Aleksandra Muzheiko. Wilczak w tym pojedynku nie zachwycił. 

Podopieczny Eliasza Jankowskiego będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. ”Szewcu” mimo przegranej zaprezentował się z naprawdę dobrej strony w walce z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem. W ostatnim starciu nie było już tak kolorowo. Szewczyk został zdominowany i ostatecznie w drugiej rundzie poddany w walce z Gamou Fallem.

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.