MMA PLNajnowszeKSWIrański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawie twoją rodzinę bez Ciebie!

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawie twoją rodzinę bez Ciebie!

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Ford

Sajad Gharibi to Irański kulturysta, stąd jego pseudonim ,,Irański Hulk”. Na Instagramie ma ponad pół miliona obserwatorów. To tylko pokazuje ,że jest bardzo popularny. O walkę z nim upominał się na przykład były pretendent do pasa UFC w wadze piórkowej Brian Ortega. Powiedział, że na spokojnie pokonał by Sajada mimo ogromnej różnicy w wadze.

Martyn Ford jest brytyjskim kulturystą, oraz aktorem. On zgromadził aż 3,1 miliona obserwacji na swoim koncie Instagramowym. Jest on najbardziej znany z roli w filmie ,,Champion 4: Walka o honor“, gdzie zagrał ,,Koshmara”. W 2018 roku podpisał kontrakt z KSW.

,,Zostawię twoją rodzinę bez ciebie”.

,,Irański Hulk” nie przebierał w słowach, wyzywając na walkę Brytyjczyka. Nie pominął nawet jego rodziny.

-Masz farta, że przetrwałeś, ale teraz zgotuje ci prawdziwy ból. Zostawię twoją rodzinę bez ciebie. Pier*ol się. Jesteś słabym człowiekiem i kuta*iarzem. Rozwale ci twarz i każdy zobaczy jak będe się śmiać kiedy cię zranie.

Ford krótko odpowiedział na zaczepki od Irańczyka

-Jest cienka granica pomiędzy próbą wszczynania walki a byciem kompletnym zerem.

Zobacz także:

Wybrańczyk ma dalej nadzieję na rewanż! Partnerka Szpilki ponownie zawalczy z Linkiewicz?

Wybranka Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk ma za sobą 2 walki w FAME MMA. Popularna ,,Kamiszka” ostatnią walkę przegrała niejednogłośnie przez decyzję sędziów z Martą Linkiewicz. Czy będzie wielki rewanż między paniami?

Corey Anderson wróży porażkę Błachowiczowi: Nie widzę sytuacji, w której wygra przez nokaut!

Corey Anderson (15-5) został poproszony o wskazanie zwycięzcy nadchodzącej walki o pas kategorii półciężkiej w UFC. Amerykanin jest przekonany – co do tego, że doświadczony Glover Teixeira (32-7) zostanie nowym mistrzem. 41-latek trzydziestego października w Abu Dhabi zmierzy się z Janem Błachowiczem (28-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis