MMA PLFAME MMAKominy, rękawiczki z Żabki, żeby nie było śladów, maczety – Ferrari publikuje całą prawdę o usiłowaniu morderstwa [WIDEO]

Kominy, rękawiczki z Żabki, żeby nie było śladów, maczety – Ferrari publikuje całą prawdę o usiłowaniu morderstwa [WIDEO]

To będzie bardzo gorący dzień w polskim internecie! Gwiazdor FAME MMA Amadeusz Ferrari publikuje materiał przedstawiający “całą prawdę o usiłowaniu morderstwa”, którego miał być ofiarą!

Ferrari publikuje całą prawdę o usiłowaniu morderstwa

Sprawą tą żyli, bądź szydzili polski kibice FAME MMA i popularnego youtubera. Ferrari kilka dni temu poinformował bowiem świat, że był na celowniku dwóch mężczyzn, którzy mieli go zaatakować maczetami w jego własnym domu.

O sprawie było głośno, kiedy Ferrari opublikował wideo z komunikatem w sprawie, a potem pokazał jak po rzekomym ataku wyglądało jego mieszkanie.

Ferrari publikuje całą prawdę o usiłowaniu morderstwa

O sprawie z Ferrarim w roli głównej pisaliśmy między innymi TUTAJ -> Kto próbował zabić Ferrariego? Jest wyjaśnienie zagadki!

Teraz mamy kolejną odsłonę tej “afery meczetowej”. Amadeusz “Ferrari” Roślik opublikował filmik, w którym skompilował wiadomości, rozmowy i materiały dotyczące jego sprawy.

Chcecie zobaczyć jak wygląda prawda? Zapraszamy do obejrzenia!

I jak – czy dowody pokazane przez Ferrariego przekonują Was do tego, że był ofiarą próby morderstwa i to we własnym domu? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis