MMA PLFAME MMAKolejnym przeciwnikiem Marcina Najmana będzie… Bonus BGC?

Kolejnym przeciwnikiem Marcina Najmana będzie… Bonus BGC?

Ostatnio pisaliśmy, że Marcin Najman jedzie na spotkanie aby poznać kolejnego przeciwnika. Następnie “El Testosteron” dał do myślenia, dodając wpis, że w walce nie będą potrzebne rękawice. Teraz także ukazał się ciekawy post na stronie Bonusa BGC.

Najman swoją ostatnią walkę stoczył na pierwszej gali FFF, jego przeciwnikiem był Paweł “Trybson” Trybała. Pojedynek poprzedzony był plagą wyzwisk i ubliżeń w stronę przeciwnika. Starcie jednak nie potrwało długo, bo zakończyło się w 41. sekundzie pierwszej rundy. “Trybson” wszedł częstochowianinowi w nogi, obalił i ostatecznie ubił w parterze. “El Testosteron” po walce ogłosił przejście na emeryturę sportową, lecz szybko z niej zrezygnował. Później upatrywał się na rewanż z Trybałą na zasadach bokserskich, myśli Najmana zmieniały się kilkukrotnie, więc ciężko wywnioskować z kim teraz skrzyżuje rękawice.

Być może będzie to ulubieniec młodych kibiców FAME MMA Bonus BGC. “Łazarski Gladiator” na swoim profilu udostępnił zdjęcie z opisem:

“Marcin Najman idę po Ciebie”

🇵🇱Marcin Najman idę po Ciebie 👊🥊Marcin Najman🇬🇧Marcin Najman I'm coming for you 👊🥊FAME MMAWKsklep.plExtreme…

Opublikowany przez BONUS BGC Niedziela, 14 lipca 2019

Bonus, a właściwie Piotr Witczak ma za sobą trzy walki w formule MMA, wszystkie z nich przegrał przed czasem. Teraz postanowił wziąć się za siebie aby w końcu przypisać na swoje konto pierwszy triumf. BGC posiada obecnie tego samego managera co… Norman Parke! “Łazarski Gladiator” uczestniczył w obozie przygotowawczym w Częstochowie, a organizatorom FAME MMA tłumaczył, że nie chce być już workiem treningowym i pragnie w końcu wygrywać. Czy dojdzie do walki Bonusa BGC z Marcinem Najmanem?