MMA PLNajnowszeGLORYKolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie!

Kolejny Polak w Glory! Maksymilian Bratkowicz pod koniec kwietnia zawalczy w Rotterdamie!

Dziś nie brakuje dobrych wiadomości! Maksymilian Bratkowicz postanowił zaryzykować i przyjął walkę w zastępstwie. Maks jest kolejnym naszym reprezentantem, który trafił do największej organizacji kick-boxingu. Do debiutu Biało-Czerwonego dojdzie już pod koniec kwietnia.

Bratkowicz

Na tej samej gali dojdzie chociażby do walki o pas w kategorii półśredniej pomiędzy Endy Semeleerem, a Murthelem Groehartem. Ponadto w ringu zamelduje się czołowy ciężki Jahfarr Wilnis. Holender przed własną publicznością skrzyżuje rękawice z Tariqem Osaro.

Warto podkreślić, że Jahfarr w ostatnim swoim starciu w Niemczech pewnie wypunktował po 3-rundach naszego reprezentanta Michała Bławdziewicza.

Bratkowicz zadebiutuje w Glory!

Iliass Hammouche z Maroka nie będzie w stanie wystąpić na gali Glory 85 w Rotterdamie. Nasz reprezentant Maksymilian Bratkowicz dostał ofertę wejścia w zastępstwo i zawalczenia już dwudziestego dziewiątego kwietnia. Polak nie zamierzał długo czekać i szybko przyjął propozycję. Bratkowicz co ciekawe stoczy rewanż po latach z Brice Kombou.

Do ich starcia doszło już na gali DSF Kickboxing Challenge 16 ”Śląskie Tąpnięcie”. Polak obronił wtedy pas mistrzowski kategorii do 86 kg. Bratkowicz po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Kamerunu. 

Zobacz także:

Polak ukarany za swoje zachowanie na konferencji! Jest komentarz organizacji FAME MMA! Co wy na to?

Adrian Polański nie wystąpi na najbliższej gali, ale pojawił się na pierwszej konferencji promującą FAME MMA 17, które dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. ”Polak” podczas trzeciej części miał pytanie do mistrza freakowej organizacji – Maksymiliana Wiewiórki. Widzowie jak i sam ”Wiewiór” był oburzony wystąpieniem Polańskiego.

Boxdel jednak zdecyduje się na walkę z Najmanem? ”Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo!”

Być może przemówią jednak pieniądze? Michał Baron w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany, dlaczego nie doszło do sparingu z Marcinem Najmanem. ”Boxdel” nie ukrywa, że w ostatnim czasie pojawiają się oferty i są one dobre finansowo, więc jest to kuszące. Ponadto Baron zapewnił ,że nie doszło do sparingu z ”El Testosteronem”, bowiem nie chciał go promować….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis