MMA PLNajnowszeFAME MMAPolak ukarany za swoje zachowanie na konferencji! Jest komentarz organizacji FAME MMA!

Polak ukarany za swoje zachowanie na konferencji! Jest komentarz organizacji FAME MMA!

Adrian Polański nie wystąpi na najbliższej gali, ale pojawił się na pierwszej konferencji promującą FAME MMA 17, które dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. ”Polak” podczas trzeciej części miał pytanie do mistrza freakowej organizacji – Maksymiliana Wiewiórki. Widzowie jak i sam ”Wiewiór” był oburzony wystąpieniem Polańskiego.

Polak

Trzeba przyznać, że takich komentarzy pojawia się bardzo dużo… Widzowie uważają, że Polański na siłę szuka kolejnej walki w FAME MMA.

Podopieczny Anzora Azhieva ostatni pojedynek stoczył, podczas FAME MMA 16, gdzie pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Patryka ”Patrykosa” Domke. 

Jest komentarz organizacji!

Jak się okazuje Adrian Polański zostaje ukarany za swoje zachowanie na ostatniej konferencji FAME MMA 18.

Oto co powiedział Polański na ostatnim wydarzeniu:

Jest już komentarz freakowej organizacji.

Władze federacji FAME MMA w szeroko komentowanym w mediach oświadczeniu, z dnia 8 stycznia 2023 roku informowały o braku akceptacji dla promowania postaw kryminogennych jak również dla szerzenia daleko idących i nieuzasadnionych pomówień. Niestety w trakcie I konferencji przed galą FAME 18, Adrian Polak wykorzystał formę pytania z publiczności do wygłoszenia treści o charakterze pomówienia i poważnego oskarżenia wobec Maksymiliana Wiewiórki. W związku z powyższym zarząd federacji FAME MMA przekazał Adrianowi zawiadomienie o nałożeniu kary finansowej. O wysokości i sposobie egzekucji kary, zawodnik zostanie poinformowany pisemnie w terminie najbliższych 10 dni roboczych.

Zobacz także:

Jan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książe” ma na celowniku trzech potencjalnych przeciwników i trzeba przyznać, że każdy z tych pojedynków byłby głośny. 

Będzie walka Błachowicz vs Adesanya 2? Polak zdradził ile czasu potrzebuje na zejście do dywizji średniej!

To się robi już zupełnie na poważnie! Bardzo możliwe, że szykuje się nam walka Jan Błachowicz vs Israel Adesanya 2! Polak i Nigeryjczyk już raz się ze sobą mierzyli, a wygranym tej konfrontacji został wówczas Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis