MMA PLNajnowszeBoxdelBoxdel jednak zdecyduje się na walkę z Najmanem? ”Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo!”

Boxdel jednak zdecyduje się na walkę z Najmanem? ”Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo!”

Być może przemówią jednak pieniądze? Michał Baron w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany, dlaczego nie doszło do sparingu z Marcinem Najmanem. ”Boxdel” nie ukrywa, że w ostatnim czasie pojawiają się oferty i są one dobre finansowo, więc jest to kuszące. Ponadto Baron zapewnił ,że nie doszło do sparingu z ”El Testosteronem”, bowiem nie chciał go promować….

Najman

Kto będzie następnym przeciwnikiem Najmana? Nie ma co ukrywać, że fani/widzowie chcieliby zobaczyć jego zestawienie z wspomnianym ”Boxdelem”, bowiem są przekonani, że działoby się na konferencjach przed walką.

Dodatkowo Najman w ostatnim starciu udanie się zrewanżował i po całym dystansie pokonał Pawła Jóźwiaka. Był to udany debiut częstochowianina w organizacji High League.

Boxdel odpowiada!

Michał Baron nie ukrywa, że w ostatnim czasie pojawiła się dobra finansowo propozycja walki z Marcinem Najmanem. ”Boxdel” skusi się i jednak zawalczy z ”El Testosteronem”. Jak widać nie możemy tego wykluczyć.

Nie ukrywam, że to staje się to dla mnie coraz bardziej atrakcyjne pod względem finansowym, ponieważ są jakieś oferty. Sam sobie też analizuję tego Najmana. Jest jedna rzecz, która mnie bardzo hamuje. Boję się, że fani, ludzie FAME powiedz ”Raz gadasz to, raz to. Raz go banujecie, później gadasz o potencjalnej walce”. Mam pieniądze, nie potrzebuję kolejnej kasy, tylko chcę, żeby to wizerunkowo było spoko.

Cała wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz ma na celowniku trzech rywali! Są to hitowe starcia! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Cieszyński Książe” ma na celowniku trzech potencjalnych przeciwników i trzeba przyznać, że każdy z tych pojedynków byłby głośny. 

Będzie walka Błachowicz vs Adesanya 2? Polak zdradził ile czasu potrzebuje na zejście do dywizji średniej!

To się robi już zupełnie na poważnie! Bardzo możliwe, że szykuje się nam walka Jan Błachowicz vs Israel Adesanya 2! Polak i Nigeryjczyk już raz się ze sobą mierzyli, a wygranym tej konfrontacji został wówczas Błachowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis