MMA PLClout MMAKolejne kłopoty Clout MMA? Bomba zdradza, że wiedział, że nie wystąpi na gali na Torwarze

Kolejne kłopoty Clout MMA? Bomba zdradza, że wiedział, że nie wystąpi na gali na Torwarze

Czy przypadkowo organizacja Clout MMA wpadła w kolejne kłopoty wizerunkowe? W sieci bowiem pojawił się TikTok nagrany przez Pawła Bombę, który zdradza, że wiedział, że nie wystąpi na gali na Torwarze z powodu kłopotów zdrowotnych. Mimo to organizacja do ostatniej chwili promowała jego walkę z Dominikiem Pudzianowskim.

Kolejne kłopoty Clout MMA

Starcie Pudzianowski vs Bomba było jednym z najbardziej oczekiwanych starć całej gali, która odbyła się w minioną sobotę. Ostatecznie jednak do niej nie doszło, a w miejsce Pawła Bomby, który na finiszu promocji imprezy wypadł z rozpiski, wszedł piłkarz Błażej Augustyn.

Ostatecznie zmiana ta okazała się zbyt dużym wyzwaniem dla najstarszego z Pudzianów, który przegrał z byłym piłkarzem przez decyzję sędziów.

Kolejne kłopoty Clout MMA?

Teraz natomiast pojawiło się wideo nagrane przez Pawła Bombę, w którym zdradza on, że wiedział, iż nie będzie w stanie zawalczyć na gali Clout MMA 1 na Torwarze w Warszawie z powodu kłopotów zdrowotnych.

Wideo rozprzestrzenia się właśnie w mediach społecznościowych:

“Kochani, co do mojej walki na Clout MMA to jedyne co mogę zrobić, to bardzo was przeprosić. Mój stan zdrowia nie pozwolił mi na to, żeby brać udział w walce. Zająłem się promocją. Rozbawiłem was najlepiej jak potrafiłem. Zrobiłem kabaret na konferencjach. Pośmialiśmy się z Najmanka. Z jego fajnych włosków i umiejętności no i co? Dalej będę was rozśmieszał najlepiej jak potrafię, jak przejdę operację.”

Fani sugerują, iż Clout MMA z premedytacją wykorzystało wizerunek Pawła Bomby to promowania swojej imprezy mimo, iż wiedziało że ten nie wystąpi finalnie na gali. Jak było naprawdę, tego nie wiemy, ale wiemy natomiast, że to po problemach z PPV kolejna rysa na wizerunku nowej polskiej organizacji freak fightowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis