MMA PLMMA#1 Najlepsze nokauty poprzedniego tygodnia i nie tylko! Przegląd świata! [WIDEO]

#1 Najlepsze nokauty poprzedniego tygodnia i nie tylko! Przegląd świata! [WIDEO]

Czas na nową serię na naszej stronie, która będzie się pojawiać raz w tygodniu. W jednym artykule znajdą się najlepsze nokauty i nie tylko, które miały miejsce na całym świecie.

nokauty

W poprzednim tygodniu działo się naprawdę wiele. Chociażby gala we Francji, na której zawodnik swój pojedynek wygrał przez nokaut po… 16 sekundach! Jak widać nie tylko Andrzej Fonfara wygrał tak błyskawicznie swój pojedynek.

Poniżej zobaczycie efektowne skończenia z gali Combate Global: Meksyk vs Hiszpania, UFC Fight Night, LFA, PFL, One Championship, A1 Combat czy  Hexagone MMA. Nie zabraknie też boksu oraz muay-thai.

Combate Global: Meksyk vs Hiszpania 

W niedzielę odbyła się gala w Miami pod tytułem ”Meksyk vs Hiszpania”. 21-latek  Jose Tony Cortez (2-0) już na początku pierwszej odsłony ciężko znokautował Matiasa Palme (1-1) z Chile. 

W main evencie Lucero Acosta (4-2) już po minucie i 24 sekundach efektownie poddała Silvie Juanedę (3-2). Walka zakończyła się gilotyną w stójce.

UFC Fight Night

Doświadczony kick-boxer Dustin Jacoby (19-7-1) odnotował siódme zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Amerykanin wystąpił w głównej karcie gali w Nashville. Jacoby wrócił na odpowiednie tory po minucie i 22 sekundach kończąc walkę z Kennedy Nzechukwu (12-4).

LFA 164

W piątek w Texasie odbyła się kolejna gala LFA. Kolejnym ciekawym zawodnikiem w wadze półśredniej jest Daniel Frunza (7-2). 27-letni reprezentant Rumunii w pierwszej odsłonie znokautował Jalina Fullera (7-4).

PFL

W piątek również w Texasie odbyła się gala PFL 7. W main evencie Jesus Pinedo (22-6-1). Wojownik z Peru pod koniec drugiej odsłony zastopował Bubbę Jenkinsa (21-7).

W wadze półciężkiej Josh Silveira (12-1) kolanami pod koniec pierwszej odsłony zdemolował Ty Floresa (13-5).

Były zawodnik UFC – Impa Kasanganay (14-3) już w pierwszej rundzie znokautował Marthina Hamleta (12-5). 

Szybką robotą popisał się niepokonany Thad Jean (6-0) walczący w wadze półśredniej.

One Championship

W piątek w Tajlandii, a dokładnie w Bangkoku odbyła się gala One Fight Night 13. Wysoko w karcie zobaczyliśmy byłego weterana UFC – Johna Linekera (36-10). Brazylijczyk pod koniec trzeciej odsłony znokautował reprezentanta Korei – Jae Woonga Kima (13-8).

Prawdziwą demolkę widzieliśmy w boksie tajskim. Elias Mahmoudi w niecałe dwie minuty odprawił z kwitkiem – Edgara Juareza Tabaresa. 

Boks

W piątek w Stanach Zjednoczonych odbyła się gala boksu. Jordan White (15-1, 11 KO) walczący w wadze super piórkowej pokazał się z kapitalnej strony. 25-latek w pierwszej rundzie znokautował Eridsona Garcie (17-1, 11 KO).

A1 Combat 13

W sobotę w Kalifornii odbyła się gala A1 Comba 13. Podczas jednego z pojedynków doszło do nielegalnego akcji w parterze.

Hexagone MMA 8

W piątek we Francji odbyła się gala Hexagone MMA 8. W main evencie Dean Garnett (11-2-1) został nowym mistrzem wagi piórkowej. 35-latek w trzeciej rundzie znokautował Lucasa Corbage (11-2).

W tej samej kategorii wagowej wielkim zwycięstwem mógł popisać się Adel Khaldoune (1-1), który w zaledwie 16 sekund znokautował rodaka Georgesa N’Goma.

Na gali we Francji były też takie akcje!

One Friday Fights 27

W main evencie w kategorii piórkowej z efektownej strony pokazał się Tyson Harrison. Australijczyk w boksie tajskim już w pierwszej odsłonie zastopował Tapaokaewa Singha Mawynna.

Khunsuk Sor Dechapan w trzeciej rundzie pokonał rodaka Rachana Sora Somnuka.

Stephen Irvine reprezentant Szkocji w drugiej rundzie znalazł sposób na pokonanie Taja. 

Jinhu Zhang z Chin po minucie i pięciu sekundach zakończył pojedynek przed czasem.

Dalej pozostajemy w boksie tajskim, a w nim występ Abdallaha Ondasha.

Warto też wspomnieć o zwycięstwie Romana Lukashevicha. Rosjanin pod koniec trzeciej odsłony balachą na kolano poddał Lawrence’a Phillipsa.

Carlo Bumina-ang z Filipin już po 52-sekundach zakończył walkę przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis