MMA PLNajnowszeTaxi ZłotówaKiedyś z niego drwiono, a on pokonał Bonusa, Najmana i Lwa. Teraz zawalczy o pas! Taxi Złotówa przed ważną walką!

Kiedyś z niego drwiono, a on pokonał Bonusa, Najmana i Lwa. Teraz zawalczy o pas! Taxi Złotówa przed ważną walką!

Kiedyś, jak wchodził do świata mieszanych sztuk walki z niego drwiono. Taxi Złotówa był bowiem wyśmiewany za swoją nadwagę i decyzję o startach w MMA. A on z czasem nie tylko zrzucił wielką ilość kilogramów, ale i pokonał w klatce m.in. Bonusa BGC, Marcina Najmana czy Lwa Kazimierczuka. A teraz zawalczy o pas i to pas zagranicznej organizacji!

Taxi Złotówa

Taxi Złotówa to już nie freak fighter, a zawodnik MMA z krwi i kości. Wystarczy wspomnieć, że w kwietniu tego roku mierzył się z byłym zawodnikiem Federacji KSW – Erko Junem, który potrzebował aż trzech rund, by Szymona Września pokonać.

Teraz Szymon Wrzesień zaprosił kibiców na swoją walkę, której stawką będzie… pas mistrzowski wagi półciężkiej.

Taxi Złotówa walczy o pas!

Szymon Wrzesień zmierzy się z Arifem Krasniqim na gali European Beatdown w Belgii. Polak będzie mógł zostać mistrzem tamtej organizacji:

“W piątek 10 grudnia będę walczył o pas kategorii półcieżkiej organizacji European Beatdown w Belgii. Trzymajcie kciuki” – napisał na Twitterze.

https://twitter.com/TAXI_Zlotowa/status/1600073993674887169

Rywal Taxi Złotówy to Belg, który stoczył już sześć zawodowych walk, notując rekord 4-2. Obecnie znajduje się w serii dwóch wiktorii z rzędu.

Polakowi w tej konfrontacji życzymy szczerego POWODZENIA i trzymamy kciuki!

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis