MMA PLNajnowszeTaxi ZłotówaTaxi Złotówa prosi o pomoc! Freak fighter poszukuje pracy jako spawacz!

Taxi Złotówa prosi o pomoc! Freak fighter poszukuje pracy jako spawacz!

Szymon Wrzesień (4-10) ostatniego czasu w mieszanych sztukach nie może uznać za udanych. ”Taxi Złotówa” wszystkim głównie znany ze swoich walk w freak fightach ma ważny apel w mediach społecznościowych. 35-latek prosi o pomoc, bowiem poszukuje pracy jako spawacz. 

Taxi

Przypomnijmy, że Wrzesień kiedy debiutował w 2019 roku w walce z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem pracował jako taksówkarz. 

Wrzesień w freak fightach stoczył więcej walk. W organizacji MMA VIP przed czasem odprawił Marcina ”El Testosterona” Najmana oraz Dariusza ”Daro Lwa” Kazmierczuka.

Taxi Złotówa prosi o pomoc!

Szymon Wrzesień wyszedł z ważnym apelem o pomoc w mediach społecznościowych. ”Taxi Złotówa” szuka pracy jako spawacz.

Poszukuję pracy jako spawacz w Szczecinie lub okolicach.  Uprawnienia TIG 141 (stal czarna i kwasowa). Doświadczenia w branży brak, ale mam dużą zdolność do szybkiej nauki nowych umiejętności. Proszę o pomoc w przekazaniu kontaktu zainteresowanym firmą i kontakt w wiadomości prywatnej. W odpowiedzi chętnie prześlę szczegółowe CV.

Poszukuję pracy jako spawacz w Szczecinie lub okolicach. Uprawnienia TIG 141 (stal czarna i kwasowa)Doświadczenia w…

Posted by Szymon Wrzesień on Tuesday, January 9, 2024

Wrzesień ma aktualnie w MMA serię siedmiu przegranych z rzędu. Warto zaznaczyć, że były to start na pro sportowych galach z naprawdę doświadczonym i dobrymi zawodnikami. Mimo wszystko w każdej z nich Wrzesień musiał uznawać wyższość rywala. 35-latek w ostatnich starciach przegrywał błyskawicznie – 41 sekund z Karolem Żołowskim, 23 sekundy z Michałem Gutowskim oraz 57 z Mateuszem Juskowiakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis