Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMMAWalcz i Pomagaj: Taxi Złotówa stoczy kolejną walkę! Rywalem Krzysztof ”Fericze” Ferenc!

Walcz i Pomagaj: Taxi Złotówa stoczy kolejną walkę! Rywalem Krzysztof ”Fericze” Ferenc!

Osiemnastego czerwca w zamku ogrodzieniec odbędzie się gala Walcz Pomagaj. Już w tym momencie organizacja postanowiła odsłonić kolejne karty. W formule MMA dojdzie do starcia Szymona ”Taxi Złotówy” Września z Krzysztofem ”Fericze” Ferencem.

Wrzesień swoją popularność zdobył poprzez freakowe organizacje, lecz teraz wielu widzów/internautów uważa go za pro sportowego zawodnika. Szymon postawił na karierę sportową i próbuje swoich sił w starciach zawodowych na pro sportowych galach.

35-latek choćby w poprzednim roku odnotował dwie walki poza ojczyzną. Wystąpił na EMC 9, gdzie dopiero na początku trzeciej odsłony sposób na niego znalazł Erko Jun. Był też start na gali EBD Ultra Edition w Belgii, gdy ”Taxi Złotówa” zawalczył o pas. Polak przegrał wtedy na punkty z Arifem Krasniqim.

”Taxi Złotówa” ostatnie zawodowe starcie odnotował w lutym na gali Strife 3, gdzie po 57-sekundach przegrał z Patrykiem Grabowskim.

Znamy kolejne zestawienie!

Organizacja Walcz Pomagaj odsłania kolejne karty. Tym razem poznaliśmy nowe zestawienie w formule MMA. Szymon Wrzesień skrzyżuje rękawice z Krzysztofem ”Fericze” Ferencem. 

🔥Walka Main Event 🔥

TAXI Złotówa🆚Wujaszek Fericze

W oktagonie zobaczymy zestawienie dwóch dobrze Wam znanych sportowców 🔝

W jednym narożniku Szymon Wrzesień pasjonujący się sportami walki , znany wszystkim pod pseudonimem Taxi Złotowa 🥊 Zawodowo Instruktor pływania oraz trener personalny 💯

Z drugiej strony Krzysztof Ferenc- Wujaszek Fericze miłośnik wszelkiego rodzaju sportów 💪

Trener osobisty oraz trener i prowadzący dobrze wszystkim znanego programu ” Kanapowcy – program TTV

Każdy z zawodników ma na swoim koncie doświadczenie w oktagonie, każdy z nich pewnie wchodzi do klatki by dac pokaz swoich umiejętności oraz by wesprzeć Charytatywny cel przewodni Gali ⬇️

Spełniamy Marzenia Tysona o wyjeździe do USA

STWORZMY RAZEM KOPALNIE TALENTOW W KATOWICACH

Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane 💥

Musicie tam być z Nami ⬇️WIP

Śledzicie Nasze Social media na bieżąco ‼️

🔥Walka Main Event 🔥TAXI Złotówa 🆚 Wujaszek Fericze W oktagonie zobaczymy zestawienie dwóch dobrze Wam znanych…

Posted by WIP on Friday, May 12, 2023

Ferenc od zawsze był związany ze sportem. Piłka nożna, karate, a później kulturystyka. W tej branży został na długie lata – co okazało się najlepszym posunięciem.

“Fericze” dostał szansę i wystąpił na gali FAME MMA 11, gdzie zmierzył się z Piotrem Szeligą. Początek był naprawdę dobry w wykonaniu Krzysztofa, który trafił mocnym uderzeniem swojego przeciwnika. ”Szeli” doszedł do siebie i zaraz sam znalazł moment, aby trafić idealnie w punkt. To był ciężki nokaut.

Zobacz także:

Roberto Soldić ponownie zabiera głos po walce: Cel pozostaje ten sam! Niech Bóg błogosławi! Widzieliście?

Roberto Soldić (20-4) ponownie zabrał głos po swojej drugiej walce w One Championship. Były podwójny mistrz KSW nie zamierza się załamywać i podkreśla, że cel pozostaje ten sam! ”Robocop” po pięciu latach doznał czwartej przegranej w zawodowej karierze.

Uznany komentator UFC nie ma wątpliwości: Gamrot w tym roku awansuje do TOP 5! Co wy na to?

Zapewne już niebawem poznamy szczegóły kolejnej walki Mateusza Gamrota (22-2) w największej organizacji na świecie. Polak ostatnio postanowił zaryzykować i przyjął walkę w ostatniej chwili. Jon Anik w rozmowie z TVP Sport opowiedział chociażby o kulisach swojej pracy czy relacjach z zawodnikami. Uznany komentator UFC jest przekonany, że ”Gamer” w tym roku awansuje do TOP 5 w wadze lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis