MMA PLFist UniverseFist Univers 1: Michał Choiński rozbił w 2 rundzie bezradnego Taxi Złotówę!

Fist Univers 1: Michał Choiński rozbił w 2 rundzie bezradnego Taxi Złotówę!

W tym pojedynku Szymon Wrzesień był bezradny! Michał Choiński bez problemów w drugiej rundzie rozbił ”Taxi Złotówę”.

Taxi

Szymon nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie ruszył po nogi. Choiński dobrze się bronił, obrócił pozycje i z dogodnej pozycji atakował rywala kolejnymi ciosami czy kolanami na tułów. Nie brakowało też łokci. ”Taxi Złotówa” po pierwszej rundzie mocno krwawił i wydawało się, że ma złamany nos.

W drugiej rundzie widzieliśmy ponownie próbę obalenia. Tym razem Choiński wykorzystał dogodną sytuację i w dosiadzie zakończył pojedynek przed czasem.

Szymon Wrzesień ma mocne tempo w 2022 roku, bowiem jest to już jego czwarty start w MMA. ”Taxi Złotówa” na Fist Univers chciał wrócić na odpowiednie tory, bo w Niemczech doznał dwóch przegranych przed czasem. Wrzesień mimo wszystko zaskoczył na EMC 9. Wydawało się, że będzie to szybka i bolesna przegrana. Ostatecznie dopiero w trzeciej rundzie Erko Jun znalazł sposób na pokonanie ”Taxi Złotówy”, który zaskoczył faworyta.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2022] Na którą galę najbardziej czekacie?

Przed nami kolejny weekend pełen emocji w MMA. Szczególnie dużo będzie dziać się… w Polsce!

Wielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki! Co wy na to?

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił, że jest gotowy i chętny na walkę z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że może być to starcie na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis