MMA PLNajnowszeArek TańculaTybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Tyburski

”Tybori” najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego grudnia na gali High League 5 w Łodzi. Będzie, to main event, gdzie ”Tybori” ma do wyjaśnienia mocą spinę z raperem Alberto Simao.

Tyburski ma za sobą dwa efektowne start w PRIME SHOW MMA. ”Tybori” podczas drugiej edycji w Gdyni pokazał się z kapitalnej strony. Podopieczny Przemysława Szyszki w pierwszej rundzie zdemolował Adama Soroko. Wcześniej reprezentant Uniq Fight Club przed czasem odprawił Łukasza Lupę.

Tyburski: Jestem umówiony z Arkiem!

Paweł Tyburski na kanale 6PAK wyznał, że jest umówiony z Arkadiuszem Tańculą na rewanżowy pojedynek. ”Tybori” zapewnił, że byłby, to dobry eliminator do tego – kto powinien pójść do organizacji KSW. ”Aroy” wspominał wielokrotnie o tym, że jego marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju.

Chciałbym przepracować rok. Znam swoje możliwości. Jeżeli będę spał, nie będę imprezował, nie będę tykał tego, co mi nie służy, to uważam, że za rok trenując tutaj z trenerem Szyszką – jestem w stanie wyjść i dać z zawodowcem. Nie mówię, że topka, bo to są ludzie, którzy naprawdę.. Na treningu robiąc z niektórymi chłopakami, to widać ten poziom. Nie przeskoczysz tego. Ja znam swoje miejsce w szeregu, ale uważam, że z zawodnikiem ze środkowej półki za rok będę mógł dać fajną bitkę. Chcę napisać taką nową historię i mam nadzieję, że będę szybszy niż Tańcula. Arek pcha się do tego KSW. Ja mówiłem, jeszcze rewanż i będzie eliminator, kto powinien tam iść. Jestem umówiony z Arkiem, że za rok mamy zawalczyć.

Zobacz także:

Daro Lew chętny na starcie z… Mateuszem Borkiem: Jedno co nas łączy ten sam wiek! Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk nie zamierza odpuszczać po ostatniej przegranej. ”Daro Lew” zaskoczył, bowiem na twitterze zdradził, że chętnie zmierzyłby się z… uznanym dziennikarzem i komentatorem – Mateuszem Borkiem.

Mamed Khalidov o Soldiciu: Temat skończony! Przeszło mi, nie mam żalu do niego! Widzieliście?

Mamed Khalidov (35-8-2) na kanale Illegal TV został ponownie zapytany o Roberto Soldicia. Były mistrz KSW podkreślił, że chce skończyć już ten temat. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnia, że przeszło mu i nie ma żalu do Chorwata. Przypomnijmy, że Khalidov miał nadzieje na rewanżowe starcie z Soldiciem – tak też mieli uzgodnić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis