MMA PLNajnowszeHighleagueKiedy High League 7? Wiemy gdzie i kiedy następna gala freakowego giganta!

Kiedy High League 7? Wiemy gdzie i kiedy następna gala freakowego giganta!

Po udanej szóstej edycji gali High League, która w miniony weekend odbyła się w legendarnym katowickim Spodku, kibice zastanawiają się kiedy odbędzie się kolejna gala – High League 7.

Kiedy High League 7

Już wiemy gdzie i kiedy odbędzie się następna gala tego freakowego giganta! Informację potwierdzającą termin i miejsce wydarzenia ogłoszono podczas transmisji ostatniej gali High League 6.

Kiedy High League 7?

Gala High League 7 odbędzie się już 17 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w otwartej sprzedaży: http://Eventim.pl

Póki co nie znamy jeszcze żadnego bohatera tej nadchodzącej imprezy. Uczestników gali High League 7 będziemy poznawać w najbliższym czasie.

Przypominamy, że na ostatniej gali High League 6 w walce wieczoru wydarzenia Marcin Dubiel poddał duszeniem gilotynowym w pierwszej rundzie Jarosława “pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

W innej ciekawej walce na tej gali, legendarny Marcin Najman wypunktował na przestrzeni trzech rund Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka i wziął rewanż za porażkę, którą poniósł w walce na gołe pięści na gali WOTORE.

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko! Widzieliście?

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis