MMA PLKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev na walce krzyczał do szefa UFC, że chce starcia z… Brockiem Lesnarem!

Khamzat Chimaev na walce krzyczał do szefa UFC, że chce starcia z… Brockiem Lesnarem!

Khamzat Chimaev (10-0) w ostatnim pojedynku udowodnił, że trzeba się z nim liczyć! ”Borz” ma już za sobą cztery efektowne zwycięstwa w największej organizacji na świecie. Dana White po gali UFC 267 zdradził – co Chimaev krzyczał do niego w trakcie pojedynku.

Chimaev jest pewny swego i już po sobotnim zwycięstwie domagał się dużych pojedynków. Warto przypomnieć, że ”Borz” nie tak dawno mówił nawet o walce z Janem Błachowiczem (28-9).

Mogę walczyć w kategorii półciężkiej. Sparowałem z zawodnikami, którzy są w pierwszej dziesiątce tej kategorii wagowej. Nie będę mówił nazwisk, ale ci goście wiedzą co się dzieję kiedy ze mną sparują (…) Mogę pokonać Jana Błachowicza, mogę pokonać Israela. Israel przegrał z Błachowiczem przez zapasy. Błachowicz nie jest zapaśnikiem. Oczywiście nie mam zbyt wiele walk, ale wiem kim jestem i chcę to pokazać. Teraz wracam więc dajcie mi przeciwnika. Nieważne kto to będzie, nie ma to dla mnie znaczenia, będę bił się z każdym. Kiedy jestem zdrowy to mogę bić się z każdym, nie obchodzi mnie nazwisko. Dajcie mi Brocka Lesnara.

Chimaev nawoływał do walki z Lesnarem!

Dana White podczas konferencji prasowej po gali UFC 267 zdradził – co Khamzat Chimaev (10-0). Co ciekawe ”Borz” nawoływał o pojedynek z… Brockiem Lesnarem (5-3).

On krzyczał popie**olone rzeczy przez całą walkę. Nie wiem, ale mówił, że będzie bił się z każdym, że zawalczy z Brockiem Lesnarem, że nie obchodzi go kto będzie jego rywalem. Po prostu wykrzykiwał takie rzeczy.

Chimaev w Abu Dhabi wrócił do klatki po prawie rocznej przerwie. Nie było tutaj większego badania. Chimaev błyskawicznie zdobywał obalenia, a w parterze tłamsił rywala. Już w pierwszej rundzie do nieprzytomności poddał Jinglianga Li (18-7).

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC! Dobre zestawienie?

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jorge Masvidal komentuje walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na gali Najmana! Widzieliście?

W piątek mieliśmy okazję obejrzeć gale Marcina Najmana – MMA-VIP. Na gali doszło do wielu kontrowersyjnych pojedynków. Dwie walki kobiety z mężczyzną, Marcin Najman podejmujący Ryszarda Szczene, czy Daro Lew walczący z aktorem. To wszystko miało miejsce podczas piątkowego wydarzenia.