MMA PLMarcin NajmanJorge Masvidal komentuje walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na gali Najmana!

Jorge Masvidal komentuje walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na gali Najmana!

W piątek mieliśmy okazję obejrzeć gale Marcina Najmana – MMA-VIP. Na gali doszło do wielu kontrowersyjnych pojedynków. Dwie walki kobiety z mężczyzną, Marcin Najman podejmujący Ryszarda Szczene, czy Daro Lew walczący z aktorem. To wszystko miało miejsce podczas piątkowego wydarzenia.

Jorge Masvidal to zawodnik ścisłego topu amerykańskiego giganta. W ostatniej swojej walce przegrał z obecnie panującym mistrzem kategorii półśredniej – Kamaru Usmanem. Masvidal został tam brutalnie znokautowany. Jorge jest aktualnie w przygotowaniach do walki z Leonem Edwardsem. Zawalczą już jedenastego grudnia na gali UFC 269.

Masvidal o walce kobiety z mężczyzną.

Jorge odniósł się do najbardziej kontrowersyjnego tematu owej gali – Walk międzypłciowych. Konkretnie odniósł się do walki Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim. Wspomniał, że twitter szaleję z powodu tej walki. Co świadczy o tym, że gala robi zamieszanie na świecie. W komentarzach pod postem Masvidala wieję samymi inwektywami w stronę inicjatorów takiej walki.

Twitter szaleję z powodu nowej międzypłciowej ligi MMA

#Twitter is going crazy about this new "Inter-Gender MMA" League … 😲

Posted by Jorge "Gamebred" Masvidal on Sunday, October 31, 2021

Zobacz także:

Daniel Skibiński przegrywa na UAE Warriors 24. Co dalej?!

Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.

Duże zagraniczne portale ostro o walce na gali Najmana! Macie podobną opinię?

Jak się okazuje walka kobiety z mężczyzną na piątkowej gali MMA VIP 3 sprawiła poruszenie nie tylko w Polsce! Mowa o starciu Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim.