MMA PLJan BłachowiczAnthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC!

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC!

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

“Lionheart” może aktualnie pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. 33-latek pod koniec 2020 roku szybko i łatwo poddał Devina Clarka. W tym roku zaś stoczył dwa pojedynki. Anthony po kontuzji pokonał młodego wilka – Jimmy Crute, a w pierwszej rundzie zadusił Ryana Spanna.

Tak Smith zakończył ostatnią walkę:

Anthony Smith: Błachowicz to porządny koleś!

Anthony Smith (36-16) jest pewny czego oczekuje! Amerykanin chętnie w kolejnym pojedynku zmierzy się z Janem Błachowiczem (28-9). Smith w programie The MMA Hour zdradził, że dostał taką propozycję.

Wygląda na to, że mamy kogoś innego. Podoba mi się walka z Janem Błachowiczem (..)  To oni mnie o nią zapytali. Tego wieczoru (po UFC 267). (Jan) chce walczyć. Chce niedługo walczyć ponownie.

Ponadto Smith nie pierwszy raz w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie.

Jan Błachowicz to porządny koleś. Nie będzie uciekał przede mną, nie będzie unikał walki, pójdzie na noże. Droga do walki też byłaby przyjemna, bez żadnego pierdolenia, którego nienawidzę. A poza tym jest wyżej w rankingu. To były mistrz.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

„Ile walk potrzebuje, aby dostać ponownie title shota?” – Dana White zabrał głos na temat Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz przegrał swój pojedynek na gali UFC 267, co skutkowało utratą pasa do 205 funtów. Były mistrz chce wrócić na szczyt jak najszybciej, jednak będzie musiał ponownie wywalczyć sobie prawo do walki o pas.

Corey Anderson komentuje przegraną Błachowicza: Nie można mówić tu o szczęściu! Co wy na to?

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten wieczór. W swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa, Jan Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą w walce wieczoru UFC 267.