MMA PLNajnowszeKSWKhalidov ma mocne przesłanie: Jeśli to sprawia Ci satysfakcję, to zastanów się nad swoim życiem!

Khalidov ma mocne przesłanie: Jeśli to sprawia Ci satysfakcję, to zastanów się nad swoim życiem!

Mamed Khalidov (36-8-2) w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o hejt, który w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się przy sportowcach. Wystarczy jeden gorszy występ bądź zachowanie, które nie przypadnie do gustu i w tym momencie wylewa się wiadro pomyj. Reprezentant Arrachionu Olsztyn od razu stwierdził, że jego zdaniem to jest niesprawiedliwe. Khalidov miał mocne przesłanie do ludzi, którzy postępują w ten sposób.

Khalidov

Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza najbliższy pojedynek stoczy trzeciego czerwca na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Będzie to trylogia z Scottem Askhamem. Do tej pory mamy 1-1, a jak będzie w czerwcu? Wielu kibiców nie może się doczekać! Przypomnijmy, że na tą galę do Mameda był również przymierzany jako potencjalny rywal – Lyoto Machida oraz Hector Lombard.

Zawodnik z Olsztyna w ostatnim starciu wrócił na odpowiednie tory. Zrobił to w efektowny sposób! Khalidov już w pierwszej odsłonie odprawił z kwitkiem zdecydowanie cięższego Mariusza Pudzianowskiego.

Jest ważne przesłanie!

Mamed Khalidov został zapytany o hejt, który pojawia się w mediach społecznościowych, gdy ”powinie się noga sportowcom”.

O czym my mówimy, że kibice unieśli Pudzianowskiego, potem upadł. On nie upadł. Wygrał z Michałem, miał lepszą taktykę, Michał nie był uważny i przegrał. Sama gorycz porażki, co przeżywa Materla, to ani ja, ani ty nie wiemy, tym bardziej nie wiedzą ludzie. A jeszcze dobijanie kogoś, czy później Mariusz przegrał ze mną, to jest bardzo dużo. Człowiek i tak męczy się z tym, że przegrywa, a jeszcze go kopać jak przegrywa, to jest bardzo niskie, nie dostojne zachowanie (…) Jest to niemęskie i niech ludzie sami siebie ocenią. Wychodzisz kogoś oceniać, kopać i pluć, bo kiedyś wygrywał, a teraz przegrał, musisz go opluć w komentarzach. Jeśli to ci daje satysfakcję, zastanów się, gdzie jest twoje miejsce w szeregu i jaki jest sens twojego życia. Ja tego nie rozumiem. Człowiek ciężko pracuje, traci zdrowie, daje z siebie wszystko, nie zasłużył na takie coś. Ludzie nie powinni zachowywać się w ten sposób.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Roberto Soldic wskazał najlepszego strikera w KSW. To zawodnik, który “jak wypuści ten prawy i trafi”… Zaskoczeni?

Mamy dla Was bardzo ciekawą opinię byłego podwójnego mistrza Federacji KSW. Roberto Soldic w swoich mediach społecznościowych wskazał jego zdaniem najlepszego strikera w KSW. Wybór “RoboCopa” mocno zaskoczył!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach! Co wy na to?

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis