MMA PLNajnowszeFrancis NgannouWiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach!

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou! Były mistrz UFC podpisał kontrakt na specjalnych warunkach!

Zagadka już rozwiązana! Wiemy gdzie będzie teraz występował Francis Ngannou! Były mistrz wagi ciężkiej i jednocześnie jeden z najbardziej przerażających zawodników w zawodowym MMA podpisał kontrakt z nowym pracodawcą. I to podpisał go na specjalnych warunkach.

gdzie wystąpi Francis Ngannou

Przypominamy, że Ngannou rozstał się z UFC po fiasku w negocjacjach finansowych na temat nowej umowy z amerykańskim gigantem. Kameruńczyk pożegnał się z UFC rozprawiając się z ówczesnym tymczasowym mistrzem Cirylem Gane.

Wiemy gdzie wystąpi Francis Ngannou!

Jak poinformował New York Times i potwierdził już sam organizator, Francis Ngannou będzie teraz występował w… PFL!

Kameruńczyk podpisał z PFL specjalny kontrakt, który daje mu udziały w tej organizacji oraz ofertuje specjalną rolę w rozszerzeniu turnieju PFL w Afryce.

Francis Ngannou będzie także występował w turnieju kategorii… Superfight.

Jak powiedział sam zainteresowany: PFL zaoferował mu większe wynagrodzenie za walkę niż ktokolwiek inny.

Zobacz także:

Kolejny Polak wystąpi w Contender Series? Artur Gwóźdź zabiera głos! 

To byłaby niewątpliwie świetna wiadomość. Kolejny Polak poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. Mowa o aktualnym mistrzu Babilon MMA – Piotrze Kacprzaku. W jego sprawie wypowiedział się menadżer Artur Gwóźdź.

Don Kasjo o rywalu na PRIME 5: To jeden z mistrzów federacji sportowej! Co wy na to?

Kasjusz Życiński, w internecie bardziej znany jako Don Kasjo wypowiedział się o rywali na nadchodzącą galę PRIME Show 5. Przypominamy, że impreza ta została niedawno ogłoszona -> PRIME SHOW MMA 5: Znamy datę, miejsce i pierwsze nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis