MMA PLUFCKhabib ostrzega Justina Gaethje: Zabiorę go na najgłębszą wodę i utopię

Khabib ostrzega Justina Gaethje: Zabiorę go na najgłębszą wodę i utopię

Foto: UFC.com
Foto: UFC.com

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov ostrzega swojego najbliższego przeciwnika Justina Gaethje. Obaj zawodnicy mają zmierzyć się ze sobą w październiku na UFC 254.

Stawką pojedynku będzie pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej. Mistrzem tym jest Rosjanin. Justin Gaethje dzierży bowiem tymczasowy pas mistrzowski, który zdobył nokautując Tonyego Fergusona na UFC 249 w maju.

Khabib ostrzega Justina Gaethje: Zabiorę go na najgłębszą wodę i utopię

Przyczynkiem do słów Khabiba był post komentatora UFC Joe’a Rogana, który na Instagramie zamieścił filmik z przygotowań Justina Gaethje do tej konfrontacji. Rogan chwalił pracę nóg Gaethje, sugerując, że Nurmagomedov będzie miał przed sobą duże wyzwanie:

Khabib zdecydował się na komentarz pod tym filmikiem. Przestrzegł w nim Gaethje, że konfrontacja oktagonowa z nim to zupełnie inna walka niż ta z Dustinem Poirierem czy Tonym Fergusonem:

“Justin jest dla mnie bardzo miłym gościem i dobrym wyzwaniem, ale kiedy drzwi oktagonu się zamkną, to nie będziemy toczyli tylko bokserskiego pojedynku. Nie jestem Dustinem Poirierem czy Tonym Fergusonem. Zabiorę go na najgłębsze wody i tam utopię.”

Gala UFC 254, na której dojdzie do pojedynku Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje ma odbyć się 24 października. Miejsce zorganizowania tej imprezy nie zostało jeszcze ogłoszone.

Zobacz także:

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Ile warte jest Proper No. Twelve?

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Według Independet.ie firma Eire Born Spirits, która jest założycielem i promotorem whiskey sygnowanej nazwiskiem irlandzkiej gwiazdy mieszanych sztuk walki Proper No. Twelve jest warta ogromne pieniądze!

Andrei Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim zmierzy się w UFC?

Były mistrz wagi ciężkiej Andrel Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim Białorusin zmierzy się w kolejnej walce w oktagonie UFC?

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).