MMA PLCiekawostkiConor McGregor zarabia krocie na whiskey! Ile warte jest Proper No. Twelve?

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Ile warte jest Proper No. Twelve?

Foto: Faccebook/ Conor McGregor
Foto: Faccebook/ Conor McGregor

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Według Independet.ie firma Eire Born Spirits, która jest założycielem i promotorem whiskey sygnowanej nazwiskiem irlandzkiej gwiazdy mieszanych sztuk walki Proper No. Twelve jest warta ogromne pieniądze!

Po raporcie, który przedstawił wskazany portal, można śmiało napisać, że nie dziwimy się, iż Conor McGregor przeszedł na sportowa emeryturę. Na brak wpływów pieniężnych na pewno nie może narzekać.

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Ile warte jest Proper No. Twelve?

Według informacji Independent.ie, firma Eire Born Spirits jest aktualnie warta więcej niż 200 milionów euro. Wszystko dzięki rozpoczęciu współpracy z Jose Cuervo Tequila, meksykańską firmą, produkującą tequilę.

Jose Cuervo Tequila miało rzekomo kupić 29 procent udziałów w Eire Born Spirits za równowartość 58,3 miliona euro. Oznacza to, że firma będąca właścicielem Proper No. Twelve warta jest ponad 200 milionów euro.

Głównym udziałowcem w Eire Born Spirits jest Conor McGregor. Były podwójny mistrz UFC, dzierżący pasy mistrzowskie w wadze piórkowej i lekkiej. Irlandczyk obecnie przebywa na ogłoszonej przez siebie sportowej emeryturze. Jego ostatnią walką było starcie z Donaldem Cerrone na styczniowej gali UFC 246. McGregor znokautował tam “Kowboja” w 40 sekund.

Zobacz także:

Michał Andryszak vs. Michał Kita 2 na KSW 54

Autor najszybszych nokautów w Polsce i jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA spotkają się po raz drugi w okrągłej klatce KSW. 29 sierpnia na gali KSW 54 naprzeciw siebie ponownie staną Michał „Longer” Andryszak (20-8, 13 KO, 6 Sub) oraz Michał „Masakra” Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub). Miejsce organizacji wydarzenia zostanie ogłoszone niebawem.

KSW 54: Mocny rywal Izu Ugonoha w debiucie. Zobaczcie ”Ruskova” w akcji!

Quentin Domingos (5-1, 4 KO) doczeka się swojego debiutu w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Portugalii już 29 sierpnia zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem. Będzie to tak zwany co-main event nadchodzącej gali KSW 54. Przypomnijmy, że ”Ruskov” pierwotnie miał zadebiutować pod koniec marca w starciu z Mariuszem Pudzianowskim.

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).