MMA PLUFCAndrei Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim zmierzy się w UFC?

Andrei Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim zmierzy się w UFC?

Foto: UFC.com
Foto: UFC.com

Były mistrz wagi ciężkiej Andrel Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim Białorusin zmierzy się w kolejnej walce w oktagonie UFC?

Arlovski w swoim ostatnim występie w oktagonie pokonał Philipe Linsa. Była to dopiero druga wiktoria Białorusina w ostatnich siedmiu występach. Arlovski, mimo ostatnio osiąganych słabych wyników, wciąż jest jednym z najlepiej opłacanych zawodników w UFC.

Andrei Arlovski poznał kolejnego rywala. Z kim zmierzy się w UFC?

Arlovski w swojej kolejnej walce ma zmierzyć się z Tannerem Boserem. Będzie to jedna z najważniejszych walk gali, która zaplanowana jest na 3 października. Miejsce organizacji tego wydarzenia zostanie dopiero potwierdzone przez UFC.

Tanner Boser posiada rekord walk w oktagonie UFC w postaci 3 zwycięstw i 1 porażki. Po przegranej z Cirylem Gane, Boser pokonał Philipe Linsa oraz Raphaela Pessoa. Boser dążył do walki z Maurice Greenem, ale UFC zdecydowało zestawić się go z Andreiem Arlovskim.

Walką wieczoru gali zaplanowanej na 3 października ma być pojedynek pań Holly Holm vs. Irene Aldana. Starcie to jednak nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Zobacz także:

Ewelina Woźniak będzie gwiazdą polskiego MMA? Pokazała potężne kopnięcia

Czy Ewelina Woźniak będzie gwiazdą polskiego MMA? Zawodniczka walcząca w kategorii słomkowej ma ku temu wszelkie predyspozycje. W zawodowych startach jest niepokonana, jest w młodym wieku, a na dodatek posiada robiące wrażenie umiejętności.

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Ile warte jest Proper No. Twelve?

Conor McGregor zarabia krocie na whiskey! Według Independet.ie firma Eire Born Spirits, która jest założycielem i promotorem whiskey sygnowanej nazwiskiem irlandzkiej gwiazdy mieszanych sztuk walki Proper No. Twelve jest warta ogromne pieniądze!

Marcin Tybura poznał kolejnego rywala w UFC! Uznane nazwisko

Ciekawe dla polskich fanów zestawienie w kategorii ciężkiej jest szykowane na 10 października tego roku. W oktagonie mają się zmierzyć wtedy bowiem Marcin Tybura (19-6) i Ben Rothwell (38-12).

Michał Andryszak vs. Michał Kita 2 na KSW 54

Autor najszybszych nokautów w Polsce i jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA spotkają się po raz drugi w okrągłej klatce KSW. 29 sierpnia na gali KSW 54 naprzeciw siebie ponownie staną Michał „Longer” Andryszak (20-8, 13 KO, 6 Sub) oraz Michał „Masakra” Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub). Miejsce organizacji wydarzenia zostanie ogłoszone niebawem.