MMA PLNajnowszeCiekawostkiKhabib Nurmagomedov przed debiutem w roli promotora: Nie chcę, by stało się ze mną to co z Daną Whitem

Khabib Nurmagomedov przed debiutem w roli promotora: Nie chcę, by stało się ze mną to co z Daną Whitem

Legendarny mistrz wagi lekkiej UFC i według niektórych kibiców najlepszy w tym fachu w historii – Khabib Nurmagomedov przygotowuje się do roli promotora w świecie mieszanych sztuk walki.

Khabib Nurmagomedov

Rosjanin rusza na podbój Stanów Zjednoczonych ze swoją organizacją – Eagle FC. Debiut Khabiba w nowej roli odbędzie się już w styczniu 2022 roku w Miami.

To tam świat ujrzy Khabiba Nurmagomedovowa w nowej roli.

Khabib Nurmagomedov przed debiutem w roli promotora: Nie chcę, by stało się ze mną to co z Daną Whitem

Roli, która będzie od niego wymagała mnóstwo poświęceń, o czym Rosjanin jest świadomy. W rozmowie z ESPN przyznał jednak, że nie chce, by przez rolę promotora stało się z nim to, co stało się z Daną Whitem, szefującym UFC:

“Po pierwsze chcę zachować włosy na głowie. Widzę zdjęcia Dany, kiedy zaczynał z UFC, a widzę jego zdjęcia teraz, to mówię wprost: nie chcę, by stało się ze mną to samo, co stało się z Daną Whitem. Ale tak szczerze, to nie chcę z nikim konkurować.

Nie jest tajemnicą, że UFC jest najlepsze na świecie, że robią fantastyczne gale na całym świecie. UFC to bardzo duża marka. Ja nie chcę rywalizować z innymi organizacjami. Mam swój pogląd na to, mam swoje zasady. Egale FC ma tylko 12 miesięcy.

Jeśli chcemy stać się dużym organizatorem, to potrzebujemy pięciu-sześciu lat. Potrzebujemy czasu i musimy zrobić szum na całym świecie. Musimy podpisywać wielu zawodników, robić wiele walk. Za wcześnie by porównywać się z kimkolwiek. Dopiero zaczynamy, a ja jestem tym bardzo podekscytowany.”

Zobacz także:

Bonusy po FEN 37 rozdane! Czterech zawodników nagrodzonych po świetnej gali!

Można to już oficjalnie ogłosić – bonusy po minionej gali FEN 37 rozdane! Fenomenalna gala Fight Exclusive Night ma czterech bohaterów, których organizatorzy wyróżnili za najefektowniejsze walki minionej imprezy.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis