MMA PLNajnowszePiotr SzeligaKazik Klimat Kartel postanowił nagrać dissa na… Piotra Szeligę! [WIDEO]

Kazik Klimat Kartel postanowił nagrać dissa na… Piotra Szeligę! [WIDEO]

Zapowiadał, zapowiadał i zrobił! Wojciech Ochnicki zawodnik MMA VIP postanowił wypuścić dissa na innego freak fightera – Piotra ”Szeli” Szeligę.

Szeliga

”Kazik Klimat Kartel” już w przeszłości w mocnych słowach wypowiadał się o zawodniku FAME MMA.

Szeliga zamknij tę p***ę, policjantko je***a, bo k***a na ciebie nagram dissa i się skończy. Wytrząsałeś się po frajersku do tych małolatów, co chwilę do kogoś brąchałeś frajerze na tym FAME albo latałeś po tych konferencjach, a teraz trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad. Grypsowanie było, jest i będzie. Jak chcesz to na ciebie k***o nagram dissa jak na Żuroma i ch** ci w mordę. Frajerze ciężki, się naucz zachowania, jak przystało na mężczyznę. Dorobiłeś parę złotych, kupiłeś szybszy samochód i cwelino myślisz, że będziesz świrowała, prokuratorko

Wojciech stoczył dwie walki w organizacji MMA VIP. ”Kazik Klimat Kartel” w cage boxie musiał uznać wyższość Maciej ”GSP” Gandziarowskiego. Ostatni pojedynek miał miejsce na 4 edycji, gdzie Wojciech stanął przed wielkim wyzwaniem, bowiem w boksie zmierzył się z… Rafałem Jackiewiczem czyli jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy w naszym kraju. ”Kazik Klimat Kartel” został znokautowany w pierwszej odsłonie.

Jest diss!

Wojciech Ochnicki tak jak zapowiadał, to też zrobił. Właśnie ”Kazik Klimat Kartel” wypuścił dissa na Piotra Szeligę.

Z uwagi na to, że nasz najsłynniejszy Polski pjokujatoj będzie zgłaszał sprzeciw oraz apelowa – poproszę wszystkich logicznie myślących ludzi o jak największą liczbę udostępniania dissu dla Pjojoka. Wszędzie, gdzie to możliwe. Pozdro

PREMIERA GODZ.18.00 09.12 Tylko w KKKTV🖥Kazik Klimat "Bez Przekleństw" (Diss Szeli )Prod.Bambus Z Uwagi na to ,że…

Posted by Kazik Klimat on Thursday, December 8, 2022

Piotr Szeliga w swojej ostatniej walce również stanął przed wielkim wyzwaniem. ”Szeli” skrzyżował rękawice z Normanem ”Storminem” Parke.

Zawodnik freakowy pochodzący z Dębicy ruszył na przeciwnika z szarżą ciosów, lecz było to zdecydowanie za mało. Parke świetnie się bronił. Dodatkowo były zawodnik UFC był szybszy, a jego uderzenia robiły wrażenie. W drugiej rundzie Norman obalił i szybko znalazł dogodną pozycję, aby zakończyć walkę przed czasem.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego organizacja Trybsona ma problemy finansowe! Pojawiło się nowe oświadczenie! Widzieliście?

Jest kolejne oświadczenie Fist Universe. Organizacja Pawła ”Trybsona” Trybały zapewnia, że spłaci wszystkie zaległości. Znamy też powody, dlaczego powstała taka sytuacja. Ponadto freakowa federacja zapowiada drugą edycję.

Francuzi oceniają francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Zobaczcie reakcje ludzi! [WIDEO] Co wy na to?

Na kanale Super Express Sport pojawił się specjalny materiał, gdzie dziennikarz postanowił poprosić Francuzów, aby ocenili francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis