MMA PLKawulskiKawulski o gali KSW 58: To jest piękno tego sportu! Każdy rozsądny człowiek mówił… [WIDEO]

Kawulski o gali KSW 58: To jest piękno tego sportu! Każdy rozsądny człowiek mówił… [WIDEO]

Wynik walki wieczoru KSW 58 był wielką niespodzianką! Kto by pomyślał, że Daniel Torres (12-4) w niecałe dwie minuty zabierze zero z rekordu Salahdine Parnasse (14-1). Te starcie i całe wydarzenie podsumował Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW.

Daniel Torres (12-4) mistrzowską szansę w polskiej organizacji dostał po dwóch zwycięstwach z rzędu. Duży problem pojawił się już na porannym ważeniu.  ”Tuncanao” ledwo zmieścił się w limicie wagowym…

Szybka regeneracja i świadomość walki o tytuł była najważniejsza. Torres nie pierwszy raz zaskoczył, ale że w takim stylu! Torres ciosem przedramieniem w czubek głowy powalił przeciwnika. Parnasse wstał mocno chwiejącym się krokiem. Trzeba było to przerwać!

Kawulski komentuje walkę wieczoru: To wielki dzień Torresa i nasz!

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW skomentował niespodziankę, do której doszło na sobotniej 58 edycji. Kawulski nie wyklucza natychmiastowego rewanżu! Wydaje się, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

Tylko tyle, że jest to piękno tego sportu. Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że każdy rozsądny człowiek mówił, chociaż wierzył i dopuszczał taką możliwość, że Torres w tej swojej nieszablonowości i kompletnym szaleństwie w klatce ma szansę. Jednak po cichu podpowiadał rozsądek, że Parnasse. Że to jest tak poukładany zawodnik, takie odkrycie w ogóle światowej sceny, że jednak ta walka pójdzie w tą stronę. Ja się cieszę, bo za każdym razem jak jest jakieś zaskoczenie na galach KSW to ja się cieszę, bo to przyciąga nowych fanów do tej dyscypliny i do nas. Każdy w tym sporcie jest do pokonania, to jest tylko kwestia dnia, kilku zmiennych, które mogą się ułożyć i sformułować w taki sposób. Uważam, że Parnasse zasługuje na remach, może nie od razu, a może od razu? Ciężko powiedzieć. Natomiast bardzo gratuluje Torresowi to jest dla niego wielki dzień i wielki dla nas.                  

Cała rozmowa poniżej:

23-latek w sobotę doznał pierwszej zawodowej przegranej. Parnasse wcześniej w KSW odnotował pięć zwycięstw. Francuz dominował i straszył w klatce polskiej organizacji. Przypomnijmy, że Salahdine jest uznawany za jeden z największych talentów odkrytych w organizacji KSW.

Zobacz także:

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

Wczoraj w Brnie w Czechach odbyła się gala OKTAGON 21, na której doszło do walki Polki – Marty Waliczek z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą. Według relacji menadżera, Polka została oszukana przez czeskich sędziów.