MMA PLKSW“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

Foto: TFL/ Twitter Patryk Kaczmarczyk

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

Tam Robert Ruchała poddał balachą w trzeciej rundzie Daniela Bazanta i odniósł drugą wiktorię w klatce KSW. Ruchała tym samym jest niepokonany w zawodowych startach i pojedynek z Kaczmarczykiem, który także pozostaje niepokonany budzi ogromne zainteresowanie fanów.

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

Kolejnym powodem zainteresowania tą walką jest wyzwanie, jakie w mediach społecznościowych rzucił mistrz Armia Fight Night – Patryk Kaczmarczyk. 22-latek na sugestię walki z Robertem Ruchałą stwierdził, że jest to już tylko formalność. Zawodnik ten czeka na kontrakt z Federacją KSW i niedługo ma stoczyć swój premierowy pojedynek w szeregach polskiego giganta:

Na dodatek Kaczmarczyk wypomniał już jedno starcie z Ruchałą, które odbyło się w październiku 2018 roku. Wówczas obaj zawodnicy zmierzyli się ze sobą na gali TFL 15. Lepszy okazał się Kaczmarczyk, który wygrał tamto starcie decyzją sędziów. Jednakże, był to pojedynek amatorski, niewliczający się do zawodowego rekordu:

Kaczmarczyk zapewnił fanów, że mógłby wystąpić na dwóch galach KSW z rzędu – KSW 60 i KSW 61 i zmierzyć się tam zarówno z Robertem Ruchałą, a później z Michałem Sobiechem, z którym był już zestawiany:

“To co? Ruchała czy Sobiech na debiut w @KSW_MMAMi w sumie obojętne mogę walczyć na KSW nr 60 i 61 z jednym i drugim”

A Wy którą walkę byście najchętniej zobaczyli?

Zobacz także:

KSW 58: Robert Ruchała znów to zrobił! Poddał rywala balachą! [WIDEO]

Robert Ruchała (5-0) poddał Daniela Bažanta (5-2) w trzeciej rundzie na gali KSW 58.

KSW 58 – wyniki

Czas na pierwszą tegoroczną galę KSW. W walce wieczoru pasa kategorii piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse. Wystąpią też m.in. Szymon Kołecki, Michał Michalski, Shamil Musaev, Michał Andryszak czy Robert Ruchała.