MMA PLOktagonOKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została oszukana!

Foto: OKTAGON / Twitter: Przemysław Kosiński

Wczoraj w Brnie w Czechach odbyła się gala OKTAGON 21, na której doszło do walki Polki – Marty Waliczek z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą. Według relacji menadżera, Polka została oszukana przez czeskich sędziów.

Waliczek co prawda nie była faworytką pojedynku z Pudilovą, ale jej sztab zapowiadał świetne przygotowanie motoryczne i sprawienie niespodzianki, po której o Polce zrobiłoby się bardzo głośno w Europie.

I rzekomo wszystko szło po myśli, dopóki sędziowie nie ogłosili swoich punktacji.

OKTAGON 21: Marta Waliczek przegrywa z byłą zawodniczką UFC! Sztab składa protest: Została bezczelnie oszukana!

Polka ostatecznie przegrała z Lucie Pudilovą niejednogłośną decyzją sędziów, ale punktacja sędziów miała być stronnicza. Sztab Polki – zgodnie z relacją jej menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy Animmals – złożył protest do werdyktu tego pojedynku.

Oto relacja Przemysława Kosińskiego dotycząca pojedynku Waliczek vs Pudilova:

  • Marta Waliczek bezczelnie oszukana w Czechach!!!!!!
  • Szkoda gadać. Złodzieje….
  • 2 i 3 runda dla Marty. W trzeciej Pudilova była na deskach. Split decision, a jeden z sędziów dał 30-27 dla Pudilovej!!!!!
  • Marta Waliczek złoży oficjalny protest w sprawie wypaczenia wyniku przez sędziów w walce z Lucie Pudilovą na gali Oktagon 21!

Na gali OKTAOGN 21 wystąpiła także inna Polka – Judyta Rymarzak. Przegrała ona jednak swoje starcie z Terezą Bledą przez poddanie.

Zobacz także:

“To wygląda na formalność” – Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW

To chyba w tej chwili najbardziej pożądana walka dwóch zawodników młodego pokolenia w Polsce! Patryk Kaczmarczyk zainteresowany walką z Robertem Ruchałą na KSW. Zwłaszcza po wczorajszym występie Ruchały na gali KSW 58.

KSW 58: Robert Ruchała znów to zrobił! Poddał rywala balachą! [WIDEO]

Robert Ruchała (5-0) poddał Daniela Bažanta (5-2) w trzeciej rundzie na gali KSW 58.

KSW 58 – wyniki

Czas na pierwszą tegoroczną galę KSW. W walce wieczoru pasa kategorii piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse. Wystąpią też m.in. Szymon Kołecki, Michał Michalski, Shamil Musaev, Michał Andryszak czy Robert Ruchała.