MMA PLNajnowszeACAACA 150: Syn Kadyrova udanie debiutuje w MMA! Kontrowersyjne przerwanie sędziego! [WIDEO]

ACA 150: Syn Kadyrova udanie debiutuje w MMA! Kontrowersyjne przerwanie sędziego! [WIDEO]

Właśnie ruszyła gala ACA 150, która ma miejsce w moskiewskiej CSKA Arenie. Wydarzenie zostanie zapamiętane na długo, bowiem swój debiut w MMA odnotował syn Ramzana Kadyrova.

Kadryrov

Organizacja ACA jest znana znacznej części polskich fanów MMA. Głównie ze względu na fakt, iż zakontraktowanych w niej było wielu Polaków. Mają też na swoim koncie dużo wydarzenie zorganizowanych w Polsce (Warszawa, Łódź, Płock, Olsztyn).

16-letni syn Ramzana Kadyrova był wspierany przez jedną z aktualnie najbardziej popularnych postaci ze świata mieszanych sztuk walk na świecie. To Khamzat Chimaev, który do dnia dzisiejszego charakteryzuje się brakiem porażki i wielkim potencjałem sportowym. ”Borz” pojawił się w narożniku syna Kadyrova.

Kontrowersyjne przerwanie!

Ali Kadyrov ma za sobą udany debiut w mieszanych sztukach walki. 16-latek już w pierwszej odsłonie uderzeniami w parterze pokonał również debiutującego Islama Akbarova. Warto zaznaczyć, że przerwanie sędziego należało do tych mocno kontrowersyjnych.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Parnasse ocenił język francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Pojawiło się dużo śmiechu! [WIDEO] 

Na kanale 6PAK pojawił się dłuższy materiał z podwójnym mistrzem KSW – Salahdine Parnasse (17-1). Marcin Wrzosek poprosił 25-latka, aby zobaczył i ocenił język francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego. Parnasse nie potrzebował oglądać nagrania dwukrotnie, a od razu wyraził swoją opinię.

Kacper Formela odchodzi z FEN. Zapowiedział, że ma już propozycje z dużych światowych organizacji

Kacper Formela to obecnie jedna z największych gwiazd organizacji Fight Exclusive Night. Choć już teraz można powiedzieć, że “była gwiazda”, bowiem odchodzi on z organizacji FEN. Ostatnią walką “Polskiego Machidy” było wygrane starcie z Pedro Nobre na gali FEN 43 w Szczecinie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis