MMA PLFAME MMAKamiszka bez ogródek o Ani: Biła teścia, dlatego zmienił jej się głos!

Kamiszka bez ogródek o Ani: Biła teścia, dlatego zmienił jej się głos!

Powracająca do klatki po porażce z rąk Marty Linkiewicz – Kamila Wybrańczyk prowadzi ostrą rywalizację medialną ze swoją przyszłą rywalką. Kontynuacja niesnaski pomiędzy Kamiszką, a Anną Andrzejewską miała dzisiaj miejsce podczas konferencji prasowej FAME MMA 12.

Kamiszka Andrzejewska

„Kamiszka” wraca do klatki po półrocznej przerwie od porażki w walce o pas. Wybrańczyk w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z popularną Anną Andrzejewską. Zawodniczki od momentu ogłoszenia konfrontacji nie pałają do siebie sympatią, której upust dają w mediach. Do kolejnej „medialnej bitwy” doszło podczas konferencji FAME MMA 12, gdzie obie rywalki wzajemnie wbijały sobie szpilki. Kto w takim razie wygra wojnę w klatce, która odbędzie się już 20 listopada?

„Wyjebali ją stamtąd po prostu”

Po konferencji prasowej, Wybrańczyk udzieliła wywiadu dla naszej redakcji. W trakcie rozmowy z Michałem Cichym, zawodniczka odpowiedziała na pytanie odnośnie zmiany głosu u swojej rywalki.

Wzięła teścia. Powiedzmy sobie szczerze, kobietom zmienia się głos od testosteronu. Wiem, czytałam dużo. Z tego, co wyczytałam to po testosteronie te struny głosowe puchną i głos staje się bardziej męski. Dostałam takie pytania od moich obserwatorów, dlatego podpytałam kolegów, trochę poczytałam na ten temat. Jeśli się pomyliłam to prosiłam Anię, żeby wyjaśniła – dlaczego tak jest? Ona nie chciała na to pytanie odpowiedzieć, więc wnioski nasuwają się same.

Kamiszka wypowiedziała się również na temat dużej różnicy gabarytów pomiędzy nią, a Andrzejewską.

Jest większa, ale mięśnie nie walczą. To, że będzie większa to sprawi na pewno, że będzie silniejsza. Na pewno jej mobilność nie będzie lepsza od mojej. Będę dużo bardziej szybsza na nogach od niej. Jestem tego w 100% pewna.

Na koniec 35-latka odniosła się do sytuacji klubowej swojej rywalki.

Wyjebali ją stamtąd po prostu. Kiedy zobaczyli, ile ma kilogramów do zbicia, jak trenuje – bo ona chyba chciała tylko dwa razy w tygodniu trenować – to powiedzieli, że nie ma takiej opcji. Ania nie chciała odpowiadać na to pytanie, więc ja na nie odpowiem.

Całość do nadrobienia poniżej:

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis