MMA PLmiklaszMocna wymiana słów między Tyburskim a Miklaszem! ”Tybori”: Desperacko prosisz o walkę!

Mocna wymiana słów między Tyburskim a Miklaszem! ”Tybori”: Desperacko prosisz o walkę!

Dojdzie do takiego pojedynku na Prime Show MMA? Kacper Miklasz postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Pawła Tyburskiego. W pewnym momencie na instagramie doszło do wymiany zdań.

Miklasz

Wojownik pochodzący z Ełku znany jest ze swoich startów na gołe pięści. Miklasz jest finalistą turnieju WOTORE, a nie tak dawno próbował swoich sił w GROMDZIE. “Polish Machine” ma też na koncie dwa starcia w organizacji Fight Exclusive Night.

Tyburski do Miklasza: Uprzedzam Cię nie robią na mnie wrażenia zje**ne teksty!

Doszło do pierwszej wymiany zdań pomiędzy Kacprem Miklaszem, a Pawłem Tyburskim. Zawodnik pochodzący z Ełku ma nadzieje, że zmierzy się z ”Tyborim” na najbliższej gali Prime Show MMA.

Tyburski: ziomus bijesz się na swoim podwórku to się bij 🙏🏻jak będziesz na tyle atrakcyjny dla federacji dla której możesz przynieść korzyści nie tylko dlatego , ze desperacko prosisz o walkę probujac mnie zaczepic, a dlatego, ze ściągniesz ze Sobą rzesze ludzi i będziesz mistrzem w swojej federacji to zapraszam 👏 i nie wiesz o czym mówisz pisząc obsrane gacie 🙂 Idąc tym tokiem myślenia i działaniem, które ty próbujesz uskutecznić to kaZdy, który trochę potrenuje będzie myślał, ze ubliży freakowi bedzie miał szanse i okazje walki i pokazania się światu😂i przede wszystkim, ze da się sprowokować.. wybuchnie aferka i nadzieja na zaistnienie 😂 to taki smutne i prawdziwe, ale nie mam żalu do CB rozumiem Cię, wielu chciało by być w tym miejscach gdzie my freaki jesteśmy 💪 Ps. Przyjdzie czas na walkę z zawodowcem, ale takim o ktorym będzie tez słuchać😮 bez urazy bracie 🙂 rób wyniki a kiedyś się spotkamy 🙂 ja mam co robić na swoim podwórku przez jeszcze jakiś czas 👏 piątka i uprzedzam Cię nie robią na mnie wrazenia zjebane teksty i próby zaczepek 👊

Miklasz: chłopie bije się Fen w gromdzie oraz byłem w finale na wotore ty mi będziesz mówił że jestem mało atrakcyjny dla federacji? Poskładał bym cię w 1 rundzie. Mówisz że jesteś chętny na każdego przeciwnika to rzuciłem ci wyzwanie przecież nie odmawiasz wyzwań? Jak nie tu to gdzie indziej możemy dać sobie po mordzie. A kibiców mam bardzo dużo którzy zawsze jeżdżą na każdą gale mi dopingować wiec bardzo dużo osób przyjedzie obejrzeć jak składam cię w 1 rundzie. Stań i Walcz jak nie to dalej lataj w pampersie 😢

Tyburski: narazie skup się na składaniu szaf w domu 💪 piszesz mi o tym gdzie walczysz a ja Ci mówię o atrakcyjności pod względem zasięgów … nie jesteś @storminnorman6116, który jest atrakcyjny i zasiegowy 🙂 tez zawodowiec i o wiele bardziej utytułowany zawodnik niż Ty 🙂 z nim bym to widział szybciej niż z Tobą wybacz brachu 🙂

Miklasz: poskładam to cię na konferencji jak szafę z ikea❤️🥸

Tyburski: nastawie Ci nawet policzek i ostatni raz się pojawisz na konferencji i tego typu galach . Będziesz przestroga przed tego typu zachowaniami i próbami wbiciu się na freak fight.

Miklasz: nadstawiaj nawet kapelusz żeby zrobić zbiórkę na twoje nowe zęby 🤣

Zobacz także:

Następny zawodnik odpowiada Tyburskiemu! Lupa: Paweł pier**li, że nikt się z nim bić nie chce! Dobre rozwiązanie?

Jak widać nie brakuje chętnych do walki z Pawłem Tyburskim. Tym razem do walki zgłosił się Łukasz Lupa. Co ciekawe na insta stories napisał, że była propozycja już w przeszłości, aby zmierzył się z jego bratem bliźniakiem – Piotrem. Ostatecznie zakończyło się to fiaskiem.

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę! Widzieliście?

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis