MMA PLArchiwummiklaszKacper Miklasz na ważeniu PRIME 6: Jesteśmy sportowcami, nie będziemy robić tutaj bydła!

Kacper Miklasz na ważeniu PRIME 6: Jesteśmy sportowcami, nie będziemy robić tutaj bydła!

Już jutro w Toruniu odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 6. W karcie wstępnej zobaczymy typowo sportowy pojedynek. Kacper Miklasz w formule K-1 w małych rękawicach zmierzy się z Arturem Głuchowskim. ”Polish Machine” na ważeniu odpowiedział na jedno z pytań i zaznaczył, że obaj są sportowcami i ”oni nie będą robić tu bydła”.

Miklasz

Miklasz w ostatniej walce zadebiutował w PRIME SHOW MMA. Ełczanin podczas 5 edycji sprawił dużą niespodziankę. Miklasz już po 56-sekundach znokautował faworyzowanego Daniela ”Huntera” Wiecławskiego, którego możecie znać z walk na gołe pięści w organizacji GROMDA.

Kacper wrócił na odpowiednie tory po szybkiej przegranej w Fight Exclusive Night i we Francji. 22-latek odbudował się szybką wygraną z Mateuszem Kowalskim, a następnie z wspomnianym ”Hunterem”.

Miklasz po ważeniu!

Kacper Miklasz po face to face został zapytany przez Michała Cichego czy woli jak jest spokojnie czy są większe emocje. ”Polish Machine” zaznaczył, że nie zamierza robić tak zwanych dymów.

Jesteśmy sportowcami, przyszliśmy tutaj z gal sportowych, nie będziemy robić tutaj bydła. Druga sprawa – mamy wspólnych znajomych, przyjaciół i się szanujemy. 

Całe ważenie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis