Jurkowski nie wróci do KSW? Niepokojąca wiadomość zawodnika!

Łukasz Jurkowski nie wróci do KSW? Nie będzie długo wyczekiwanej walki z Szymonem Kołeckim? “Jurasa” już nie zobaczymy w klatce polskiego giganta? Czy “Juras” ostatecznie zajmie się stroną medialną MMA i rzuci zawodowstwo?

Te pytania przychodzą na myśl po przeczytaniu postu, który Łukasz Jurkowski opublikował w mediach społecznościowych. “Juras” rozpoczął przygotowania do swojej najbliższej walki, ale ma wątpliwości, czy je kontynuować.

Jurkowski nie wróci do KSW? Niepokojąca wiadomość od człowieka-orkiestry MMA!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Federacja KSW planuje starcie między Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim (17-11) a Szymonem Kołeckim (8-1). Sam Jurkowski zapowiadał, że nadchodzi wielka walka z jego udziałem. Możliwe, że miała ona odbyć się na gali, która planowana jest na dzień 11 lipca.

Można jednak mieć wątpliwości, bowiem Jurkowski zamieścił osobisty wpis, w którym poddaje w wątpliwość swoją formę zawodniczą i łączenie obowiązków dziennikarza z zawodowym zawodnikiem MMA;

“Trzeba się mocno zastanowić nad tym co dalej ze sportem i walkami na poziomie zawodowym. Powodów jest kilka.Zaniedbałem się mocno, a dzisiejszy trening z Robert Złoty Złotkowski mocno zweryfikował mój aktualny poziom. Nie ma co płakać trzeba brać się za robotę na poważnie, a nie „bo praca” „bo obowiązki” „bo fajny projekt”. Czas pokaże czy uda się wszystko pogodzić. Póki co start od zera. Dla siebie. Dobrego wieczoru👊🏻” – napisał “Juras”.

Trzeba się mocno zastanowić nad tym co dalej ze sportem i walkami na poziomie zawodowym. Powodów jest kilka.Zaniedbałem…

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Piątek, 22 maja 2020

Nie ma się co dziwić, bowiem Jurkowski jest istnym człowiekiem-orkiestrą polskiego MMA. Jest zawodowym zawodnikiem występującym w Federacji KSW, dziennikarzem, reporterem i konferansjerem. Na brak zajęć na pewno nie narzeka. Narzeka natomiast na brak czasu. Czy uda się mu ostatecznie pogodzić wiele ról i przygotować się do walki z Szymonem Kołeckim?

Zobacz także:

Czy Jurkowski zapowiadał walkę w KSW?

Tak, ostatnio “Juras” sugerował, że wróci do klatki KSW. Najprawdopodobniej chodziło o stracie z Szymonem Kołeckim.

Kto wystąpi na lipcowej gali KSW?

Nieoficjalnie znane są już dwa zestawienia lipcowej karty.