MMA PLKSWŁukasz Jurkowski: Fajna walka na horyzoncie

Łukasz Jurkowski: Fajna walka na horyzoncie

Foto: KSW
Foto: KSW

Czy Łukasz Jurkowski (17-11) wkrótce zawita ponownie do klatki KSW. Jak wynika z zamieszczonego w mediach społecznościowych postu, coś jest na rzeczy.

“Juras” napisał na Facebooku o otrzymanej ofercie. Wkrótce ma się odbyć spotkanie w tej sprawie. Zawodnik jest zmobilizowany do ciężkich treningów.

Zadzwonił telefon. Na dniach spotkanie. Fajna walka na horyzoncie😈😉 Trzeba ruszyć grubą dupę do pracy! Jest cel jest mobilizacja👊🏻

Wątpię, że w tym roku pozwolą na imprezy sportowe z kibicami niestety. Wybór pomiędzy walczę w studio, a nie walczę w ogóle jest raczej prosty. Jaram się możliwością regularnych treningów. Jakkolwiek trudno to zrozumieć ale cieszy mnie cel i jego realizacja. Inaczej zawsze jest milion spraw ważniejszych niż mata.

#JurasMusisz

Zadzwonił telefon. Na dniach spotkanie. Fajna walka na horyzoncie😈😉 Trzeba ruszyć grubą dupę do pracy! Jest cel jest…

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Środa, 13 maja 2020

Kto będzie zatem rywalem Jurkowskiego? Być może chodzi o Szymona Kołeckiego. Pojedynku chcieli fani i były już prowadzone negocjacje w tej sprawie. W obecnej sytuacji sprowadzanie zawodników z zagranice jest znacznie utrudnione. Spodziewać się należy kart walk opartych głównie na zawodnikach z Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

“Juras” vs. Kołecki?

Czy w kolejnym pojedynku Łukasz Jurkowski zmierzy się właśnie z Szymonem Kołeckim. Już w lutym dyrektor KSW Wojsław Rysiewski informował o negocjacjach w tej sprawie.

Andrzej Grzebyk przenosi się do KSW

Były podwójny mistrz organizacji Fight Exclusvie Night znalazł nowego pracodawcę. Grzebyk w najbliższych dniach podpisze kontrakt z Federacją KSW.

Powrót na treningi możliwy.

Rząd poinformował o kolejnym etapie znoszenia obostrzeń w związku z panującą epidemią. W ograniczonym zakresie będzie można wrócić od poniedziałku na sale treningowe.