MMA PLCiekawostkiSkandal na gali w Brazylii! Sędzia kazał walczyć dalej znokautowanemu zawodnikowi! [WIDEO]

Skandal na gali w Brazylii! Sędzia kazał walczyć dalej znokautowanemu zawodnikowi! [WIDEO]

Skandal na gali w Brazylii! W jednej z walk amatorów sędzia klatkowy kazał walczyć dalej zawodnikowi, który chwilę wcześniej został znokautowany wysokim kopnięciem na twarz!

Tutaj mogło dojść do wielkiej tragedii! Starcie amatorów zakończyło się zupełnie inaczej, niż zakończenia, do których przyzwyczajeni są wyedukowani fani mieszanych sztuk walki.

Skandal na gali w Brazylii! Sędzia kazał walczyć dalej znokautowanemu zawodnikowi!

Sprawa dotyczy amatorskiego pucharu Thunder Fight. W jednej z walk, sędzia w klatce nie przerwał pojedynku po piekielnie mocnym nokaucie wysokim kopnięciem zaserwowanym jednemu z zawodników.

Zamiast tego, sędzia wskazał na przerwę czasową i kazał znokautowanemu wstać i kontynuować walkę. Mający problem ze świadomością zawodnik zgodził się kontynuować pojedynek, który brutalnie zakończył się chwile po jego wznowieniu.

Całą akcję możecie zobaczyć poniżej:

Jak myślicie, czy to amatorskie starcie także sędziował amator czy jednak sędzia z jakiś – znanych tylko siebie powodów – chciał, by ta walka była dalej kontynuowana?

Zobacz także:

Fabricio Werdum odszedł z UFC! Znalazł nowego pracodawcę

Były mistrz wagi ciężkiej tej organizacji Fabricio Werdum odszedł z UFC! Brazylijczyk znalazł już nowego pracodawcę i będzie walczył o najwyższe cele w innej amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz Rajewski chce pomścić brata: Chcę Filipa Pejicia na KSW!

Łukasz Rajewski chce pomścić swojego brata – Roberta. Ten na ostatniej gali KSW 56 został bardzo szybko znokautowany przez chorwackiego “Nitro” – Filipa Pejicia.