MMA PLJan BłachowiczJon Jones wróci do wagi półciężkiej na walkę z Błachowiczem? Tak twierdzi jego trener!

Jon Jones wróci do wagi półciężkiej na walkę z Błachowiczem? Tak twierdzi jego trener!

Foto: UFC.com

Wielu kibiców marzy o takim starciu. Mowa o walce naszego reprezentanta Jana Błachowicza (28-8) z legendą – Jonem Jonesem (26-1). Trener ”Bonesa” twierdzi, że jest duża szansa na powrót do wagi półciężkiej. Wcześniej wspominało się o superfighcie z Israelem Adesanyą (21-1).

34-latek ostatni pojedynek stoczył w lutym 2020 roku. Jones po pełnych 5-rundach pokonał Dominicka Reyesa. Dla wielu decyzja sędziów należała do tych dyskusyjnych. Jones w tym pojedynku skradł zero z rekordu Reyesa.

Najlepsze momenty z tego starcia możecie zobaczyć poniżej:

Trener Jonesa: W tym momencie byłby to Jan!

Mike Winkeljohn trener Jona Jonesa (26-1) twierdzi, że jest duża szansa, aby jego podopieczny następny pojedynek stoczył w wadze półciężkiej. Byłoby to hitowe starcie z Janem Błachowiczem (28-8) – w sytuacji, gdy Polak po raz drugi obroni tytuł.

W tym momencie byłby to Jan. Nie ma co do tego wątpliwości. Gdyby Jon był zmotywowany do przejścia do 205lbs, nie chciałby walczyć z Izraelem, ponieważ Izrael już nie jest tym samym facetem. A Jon chce wyzwania, a także rozumie prawdziwy świat.

Zobacz także:

Najman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” postanowił zadzwonić na wizji programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. Mowa o potencjalnej walce z ”Polskim Kenem” bądź rewanż.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać! Wybaczycie?

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.