MMA PLCiekawostkiJon Jones uratował życie mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie

Jon Jones uratował życie mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie

Jon Jones uratował życie pewnemu mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie. Mistrz wagi półciężkiej UFC podzielił się swoją historią w mediach społecznościowych.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 4 lipca podczas święta niepodległości w USA. “Bones” wraz z grupą przyjaciół pomógł nieprzytomnemu mężczyźnie w dojściu do siebie z powodu odwodnienia.

Jon Jones uratował życie mężczyźnie, któremu groziła śmierć przez odwodnienie

“Bones” całą sytuację opisał w mediach społecznościowych. Relację znajdziemy między innymi na Twitterze:

“Znaleźliśmy tego mężczyznę leżącego na środku łąki, który cierpiał na odwodnienie. Nasza grupa twierdzi, że uratowaliśmy mu życie. To było niesamowite uczucie. Ci mężczyźni i te kobiety zostały bohaterami dzisiaj.”

“Przeciągnęliśmy tego mężczyznę pod drzewo i zmusiliśmy go do wypicia czterech butelek wody. Kazaliśmy mu też ugryźć hot doga zanim go opuściliśmy.”

“Zdecydowanie nie uważam siebie za bohatera, na większe uznanie zasługują moi przyjaciele, jeśli mam być szczery. Niektórzy młodzi otrzymali dzisiaj cenne lekcje.”

Zobacz także:

Zawodnik UFC rusza z nowym biznesem. Czym się zajmie?

Zawodnik UFC ma dość kontraktu amerykańskiego giganta z firmą Reebok i rusza z nowym biznesem. Ma zamiar podbić rynek odzieżowy, a także zajmie się dystrybucją marihuany.

Mistrzyni Invicty dołącza do UFC! Nowa rywalka w dywizji Joanny Jędrzejczyk?

Mistrzyni Invicty FC dołącza do największej organizacji MMA na świecie – UFC. Chodzi o posiadaczkę pasa mistrzowskiego w dywizji słomkowej Kanako Muratę (11-1).

Bartosz Fabiński zmienia kategorię wagową. Gdzie będzie walczył?

Jeden z naszych rodaków w największej lidze MMA na świecie – Bartosz Fabiński zmienia kategorię wagową. “Butcher” wraca do dywizji średniej, gdzie święcił największe triumfy.