MMA PLJon JonesJon Jones już 60 dni nie pił alkoholu: Moje życie i moja kariera mogły się skończyć po tym co się wydarzyło

Jon Jones już 60 dni nie pił alkoholu: Moje życie i moja kariera mogły się skończyć po tym co się wydarzyło

Były mistrz wagi półciężkiej i szykujący się do debiutu w królewskiej dywizji wagowej – Jon Jones przyznał w mediach społecznościowych, że już 60 dni nie pił alkoholu. “Bones” w przeszłości wielokrotnie nadużywał alko i innych substancji psychoaktywnych, które przysporzyły mu w życiu sporo problemów.

Jon Jones

“Bones” w przeszłości już był na przykład łapany na prowadzeniu samochodu będąc pod wpływem środków odurzających, a dwa miesiące temu w Las Vegas ponownie poszedł w tany.

Jon Jones już 60 dni nie pił alkoholu: Moje życie i moja kariera mogły się skończyć po tym co się wydarzyło

Jones we wrześniu został włączony do Galerii Sław UFC, a będąc precyzyjnym – włączona została jego pierwsza walka z Alexandrem Gustafssonem jako jedna z najlepszych w historii stoczona w UFC.

Po ceremonii włączenia go do Hall of Fame UFC, Jones poszedł na imprezę, z której wrócił pijany i wyżywał się fizycznie nad narzeczoną i córkami w hotelowym pokoju.

Ten incydent dał mu na tyle do myślenia, że zdecydował się całkowicie porzucić alkohol i używki.

Na Twitterze, “Bones” pochwalił się, że mija właśnie 60 dni od kiedy rzucił nałogi w cholerę:

“Bądź trzeźwy, bądź czujny, Twój przeciwnik – diabeł jest jak lew, który krąży wokół ofiary czekając na moment, kiedy ją pożre.” Moja rodzina, moja kariera mogły się skończyć po tym, co wydarzyło się w Las Vegas. Ale Bóg miał dla mnie inne plany. 60 dni w trzeźwości i odliczamy dalej.”

Zobacz także:

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa! Zaskoczeni?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wrzosek został zwolniony z KSW po porażce, jakiej doznał na gali FAME 12, gdzie uległ w walce wieczoru melanżownikowi Don Kasjo w walce bokserskiej. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa!

Rozpara po gali FAME 12: „Znów zrobiliśmy coś jako pierwsi!” [WIDEO]

Wczorajsza gala FAME MMA 12 to z pewnością najlepsze wydarzenie w historii FAME. Kilka pojedynków przerosło oczekiwania widzów, ale również organizatorów, którzy byli pod wrażeniem, co wydarzyło się w klatce FAME.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis