MMA PLFAME MMAMarcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa!

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa!

To już oficjalna wiadomość! Marcin Wrzosek został zwolniony z KSW po porażce, jakiej doznał na gali FAME 12, gdzie uległ w walce wieczoru melanżownikowi Don Kasjo w walce bokserskiej. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa!

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW

Przypominamy, że Maciej Kawulski zapowiadał w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim, że zwolni Polskiego Zombie z KSW, jeśli ten przegra walkę z Don Kasjo.

Jak dobrze wiecie, Wrzosek starcie z Kasjuszem Życińskim przegrał i to na kartach sędziów dość wyraźnie. Maciej Kawulski tym samym dotrzymał słowa i wstrzymał karierę Wrzoska w KSW.

Marcin Wrzosek zwolniony z KSW po porażce z Don Kasjo! Maciej Kawulski dotrzymał słowa!

Oto, co Maciej Kawulski napisał na Instagramie w sprawie Marcina Wrzoska:

Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli.
Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym.
To nie świat kary i nagrody, tylko świat konsekwencji.
To świat, w którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje.
@polishzombiemma takie decyzje podjął jakiś czas temu, a dziś stanęły przed nim związane z nimi konsekwencje.
Dorosłym nie trzeba tłumaczyć, że jadąc na mecz wyjazdowy nie zmienia się dyscypliny (w szczególności na taniec towarzyski, jeśli jesteś fighterem) i nie zostawia się wyniku w rękach sędziów.
W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze. Przynajmniej takim, jaki ja znam i akceptuję.
Tak więc dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy, czy ta sytuacja będzie przejściowa czy permanentna.

Mi tylko pozostaje obserwować.
Tu pozwolę sobie na apostrofę: @donkasjo to nie ty go zwolniłeś. Marcin zrobił to sam. Ważne, abyś to rozumiał i pamiętał.

I jeszcze jedno; Gdyby “król” mój post zechciał skomentować, używając charakterystycznej dla siebie frazeologii… To proszę, aby „król” dwa razy to przemyślał. Jestem już stary i nie znam się na wszystkich młodzieżowych żartach.

Tyle na teraz. Słyszymy się jutro na poważnej konferencji… choć nie tylko dla dorosłych 😉”

Zobacz także:

FAME 12: Jacek Murański jak Tyson! Gryzł Tańculę, łapał siatki, został zdyskwalifikowany! Oglądaliście?

To była prawdziwa walka wieczoru gali FAME 12, to był prawdziwy Extra Fight. W walce na niecodziennych zasadach i w klatce rzymskiej zmierzyli się Arkadiusz Tańcula i owiany legendą uliczną Jacek Murański.

Awantura po walce na FAME MMA 12! Wrzosek za kulisami ruszył w stronę Don Kasjo! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Wrzosek nie mógł pogodzić się z werdyktem po walce na zasadach pięściarstwa z Kasjuszem Życińskim. ”Polish Zombie” za kulisami postanowił ruszyć w stronę rywala. W tej sytuacji musieli interweniować właściciele organizacji – Krzysztof Rozpara i Michał ”Boxdel” Baron.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis