MMA PLNajnowszeFAME MMAPatryk Karczmarczyk o zachowaniu Wrzoska z kibicem: Bardzo dobrze zrobił!

Patryk Karczmarczyk o zachowaniu Wrzoska z kibicem: Bardzo dobrze zrobił!

Patryk Kaczmarczyk (7-1) na twitterze postanowił skomentować zachowanie Marcina Wrzoska, który był bardzo zły po werdykcie na FAME MMA 12. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał z Kasjuszem Życińskim.

Kaczmarczyk

Do sytuacji doszło tuż po walce wieczoru. Marcin Wrzosek w pewnym momencie ruszył w stronę kibica. Powstało duże zamieszanie…

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zamieszanie na gali FAME MMA 12

Posted by Freak Fight on Sunday, November 21, 2021

Kaczmarczyk: Miał pecha pewnie Marcin go usłyszał!

Patryk Kaczmarczyk postanowił na twitterze skomentować zachowanie Marcina Wrzoska po walce, który ruszył w stronę kibica.

Bardzo dobrze zrobił. ”Kibice” myślą, że są nietykalni i bardzo często obrażają najgorszymi słowami zawodników, którzy schodzą do szatni. Miał pecha pewnie Marcin go usłyszał, a nie był w dobrym humorze.

Widze, że @kaczmarczykmma taki odważniak, że usunął twitty w których bawi go pobicie osoby na publiczności. Czyżby pan manager wytargał za ucho? Czyżby kolejny zawodnik szedł drogą Michała B? Czy ktoś musi dostać kosę od zawodnika aby do tych pustych łbów coś dotarło?

Nikt nie wtargnął. Zrobiłem to dla spokojnej niedzieli. Nie potrzebnie komentowałem coś co mnie nie dotyczy 😉

Zobacz także:

Mirosław Okniński chce walki Kołecki vs Piechowiak na FAME: “Bestia” jest podrabiańcem! Dobry pomysł?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński idzie w zaparte i chce załatwić walkę swojemu podopiecznemu – Szymonowi Kołeckiemu, który rozstał się z Federacją KSW i obecnie jest wolnym zawodnikiem.

Marcin Wrzosek po FAME 12: Będziemy się odwoływać od werdyktu, wygrałem 4 rundy z Don Kasjo [WIDEO] Widzieliście?

Były mistrz Federacji KSW i zawodnik, który miał zakończyć erę patostreamerów w FAME MMA – Marcin Wrzosek po minionej gali FAME 12 odniósł się do przegranej z Don Kasjo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis