MMA PLGamrotTony Ferguson to obecnie wymarzony przeciwnik Gamrota! Czy jest na to szansa?

Tony Ferguson to obecnie wymarzony przeciwnik Gamrota! Czy jest na to szansa?

To byłoby starcie! Mateusz Gamrot (19-1) zdradził kto jest obecnie jego wymarzonym przeciwnikiem. Polak już niedługo chciałby zmierzyć się z doświadczonym Tony Fergusonem (25-6).

Gamrot

Trzeba przyznać, że ”Gamer” celuje wysoko. Po sobotnim efektownym zwycięstwie nasz reprezentant ponownie wspomniał o potencjalnym starciu z Islamem Makhachevem (20-1). Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team zapewnia, że jest gotowy na walkę z Czeczenem.

Ta walka była dla mnie interesująca. Thiago Moises to mój klubowy kolega, trenujemy razem. Islam to bardzo dobry zawodnik. Tak jak ja jest zapaśnikiem. Myślę, że gdybyśmy spotkali się w klatce, to byłby ogień, bo mamy podobne style walki. Zobaczylibyśmy kto jest lepszy. Jestem na niego gotów. Jeśli Dana White i Shan Shelby powiedzą, że on ma być następny, to działajmy.

Gamrot wskazał wymarzonego przeciwnika!

To byłby po prostu hit! Mateusz Gamrot (19-1) w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że jego obecnie wymarzonym przeciwnikiem jest Tony Ferguson (25-6).

Każde nazwisko jest wielkie i kto by to nie był, to naprawdę będzie gruba walka. Dla mnie wymarzonym rywalem byłby Tony Ferguson. Też jest stylistycznie bardzo dobry, jeśli trafiłbym na niego to byłbym najszczęśliwszy z całej tej 15-stki.

Wielu kibiców i ekspertów twierdzi, że 37-latek nie już tym samym zawodnikiem. Ferguson mierzył w mistrzowski pas, ale jego marzenia mocno się oddaliły. Tony przegrał ostatnie trzy starcia. “El Cucuy”m musiał uznać wyższość Justina Gaethje, Charlesa Oliveiry i Beneila Dariusha.

Zobacz także:

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face! Prezes zaskoczy?

Wygląda na to, że mamy przełom w sprawie! Nadchodzi bowiem walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak! Dwóch promotorów w sportach walki stanie na przeciwko w klatce!

Właściciel FAME MMA potwierdza rekord PPV! Podał dokładną liczbę! Zaskoczeni?

Takie liczby robią wrażenie! Krzysztof Rozpara w rozmowie z Andrzejem Kostyrą potwierdził rekord PPV podczas jubileuszowej 10-edycji. Jeden z właścicieli FAME MMA podał dokładną liczbę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis