MMA PLFreak FightJacek Murański w formie! Zrzucił już dziewięć kilogramów!

Jacek Murański w formie! Zrzucił już dziewięć kilogramów!

Debiut Jacka Murańskiego w mieszanych sztukach walki to tylko kwestia czasu. Tym razem ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził, że zrzucił dziewięć kilogramów. Dlaczego? Pojawił się pewien pomysł z Pawłem Jóźwiakiem (Prezesem Fight Exclusive Night).

Nie tak dawno informowaliśmy o spotkaniu Jóźwiaka z Murańskim.

Najważniejsze to ustalić strategie i plan działania 👌💪💰🤺@jacekmuranski_official dziękuje za kreatywne spotkanie 👊

Jacek Murański prezentuje formę!

Jacek Murański jeszcze w tym roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że nastąpi to w nowej organizacji Pawła Jóźwiaka. Prezes Fight Exclusive Night nie zamierza mieszać sportowych zestawień z freakowymi, więc zapowiedział nową federacje.

FEN będzie dalej sportowe w otwartej telewizji, a z freakami tworzymy nową organizację, lecimy mocno z PPV. Będzie się działo.        

Gotowość zapowiada Jacek Murański. ”Muran” już w tym momencie zrzucił dziewięć kilogramów.

Już po porannym rozruchu. Na ważeniu przed galą FEN 34 na wadze było wniesione 102 kg. Aktualna waga 93 kg…coś tam się ruszamy z Paweł Jóźwiak😉

Murański

Zobacz także:

Nadchodzi walka Najman vs Jóźwiak! Jest pierwszy face to face! Prezes zaskoczy?

Wygląda na to, że mamy przełom w sprawie! Nadchodzi bowiem walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak! Dwóch promotorów w sportach walki stanie na przeciwko w klatce!

Właściciel FAME MMA potwierdza rekord PPV! Podał dokładną liczbę! Zaskoczeni?

Takie liczby robią wrażenie! Krzysztof Rozpara w rozmowie z Andrzejem Kostyrą potwierdził rekord PPV podczas jubileuszowej 10-edycji. Jeden z właścicieli FAME MMA podał dokładną liczbę.