MMA PLUFCJoanna Jędrzejczyk odpowiada na pomówienia Colbyego Covingtona: Jestem dla niego zbyt elegancka

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na pomówienia Colbyego Covingtona: Jestem dla niego zbyt elegancka

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i ostatnia pretendentka do pasa mistrzowskiego, która wraz z Weili Zhang (21-1) dała jedną z najlepszych walk w historii kobiecego MMA odniosła się do pomówień Colbyego Covingtona.

Amerykanin w niedawnym wywiadzie sugerował, że Polka się w nim podkochuje i że ma romans z kolegą klubowym Jorge Masvidalem, z którym wspólnie trenują w American Top Team na Florydzie.

Polka w sprawie Covingtona wypowiedziała się będąc przyciśniętą przez portal sport.pl, który nacierał na jej komentarz w sprawie kontrowersyjnego Amerykanina.

Oto, co na jego temat ma do powiedzenia Jędrzejczyk:

” Nigdy, ale to przenigdy nie powinno się obrażać kolegów klubowych, utrudniać im pracy na treningach i życzyć przegranej. Tego się nie robi. Colby jest bardzo dobrym zawodnikiem, ciężko pracuje, ale jest półgłówkiem. Obrzydliwe jest to, jaką przybrał postać. Za nim stoi osoba, która mu pisze, co on ma powiedzieć. Na konferencjach prasowych wielokrotnie nie wiedział, jak się zachować i co powiedzieć. Colby jest chłopcem.

Nie zmieściłam się w jego skali, bo on lubi bardzo brudne i śmierdzące dziewczyny. Jestem dla niego zbyt elegancka. Jestem kobietą z klasą. Zdecydowanie Colby Covington nie jest w moim typie. Nawet kijem bym go nie dotknęła. Nie powinnam tak mówić, to są brzydkie słowa. To nie jest mój poziom, ale inaczej nie mogę tego nazwać.”

Cała rozmowa Joanny Jędrzejczyk ze sport.pl do sprawdzenia -> TUTAJ.