MMA PLUFCColby Covington o Joannie Jędrzejczyk: Kiedyś była boogie woman, teraz jest boobie woman

Colby Covington o Joannie Jędrzejczyk: Kiedyś była boogie woman, teraz jest boobie woman

“Boggie Woman idzie po Ciebie” – te słowa Joanny Jędrzejczyk (16-4) przylgnęły do niej i często była określana właśnie takim mianem. Teraz, do zaatakowania Polki określenia tego użył Colby Covington (15-2), który kolejny raz zaatakował naszą rodaczkę:

Covinton nie ustaje w atakowaniu Jędrzejczyk i za każdym możliwym razem wbija szpileczkę w jej wizerunek. Tym razem zaatakował operację plastyczną, którą Polka przeszła (powiększenie biustu) i nazwał ja… boobie woman:

“Jeśli chodzi o Joannę Jędrzejczyk, tę małą laskę na boku Jorge Masvidala, z którą ten ma swój mały romansik, to mam ją gdzieś. Ona jest skończona, nikt jej nie traktuje poważnie. Kiedyś była boogiewoman, teraz jest boobie woman. Spójrz na jej twarz. Zmieniła się całkowicie i nazywam to po imieniu.

Na początku zeszłego tygodnia, tydzień przez jej walką zmieściłem film, gdzie powiedziałem: Hej, Joanna chce usłyszeć ode mnie przeprosiny, wiec to są moje przeprosiny dla niej – Joanna, przepraszam. Przykro mi, że będziesz musiała poprawić swoją twarz i wszyscy na tym się wzbogacimy.

I tak dokładnie się stało. Ja kupiłem sobie rolexa dzięki tej suce.”